Muzikálová zpěvačka Iva Marešová má práce nad hlavu, je za to ráda. (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Zrzka Marešová se postarala o rozruch na fotbalovém hřišti, ani se nedivíme!

Zpěvačka a herečka Iva Marešová (39) má před sebou kupu pracovních povinností. Převzala roli královny Marie Antoinetty po těhotné Monice Absolonové (38), nazkoušela muzikál Romeo a Julie, pracuje na vlastní desce, vystupuje se skupinou Blue Effect Radima Hladíka.

„Je toho hodně, učím se hodně nových věcí, takže mám trošku zahlcený harddisk. Když se to všechno nakupí, člověk je rád, že to všechno stíhá. Ale je to fajn, jsem ráda, vždycky jsem chtěla zpívat,“ říká Marešová.

Na fotbalovém hřišti v Horních Měcholupech zahájili s kolegou Michalem Novotným (36) coby Marie Antoinetta a král Ludvík XVI. slavnostním výkopem nejen muzikálovou sezónu Divadla Hybernia, ale i fotbalový mač umělců proti dorostencům pražské Slavie.

„Bavilo mě to. Trošku jsem se bála, jestli se trefím do toho míče, protože v těch botách a šatech je člověk neohrabaný. Ale v pohodě! Sport mám ráda. Občas si říkám, že snad vstanu hodně brzo a půjdu si zaběhat. Ale jsem docela unavená, takže dávám přednost spánku,“ směje se Iva. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 9. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.