(Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Zuzana Belohorcová o životě na Floridě: manžel nechtěl zalévat banánovníky

Na druhý ročník Film festival Golf Cupu na Cihelnách nedaleko Karlových Varů dorazila také Zuzana Belohorcová. Ta se do Čech přiletěla podívat až z prosluněné Floridy, kde s dětmi a s manželem žije.

Bydlí v domě pro více lidí, kde mají s rodinou k dispozici dva bazény a fitko. Rodinný dům sice koupili, ale nevyhovovalo jim to.

„Zrekonstruovali jsme jej a prodali, samozřejmě za vyšší cenu. Na domě je víc práce, musíte zalívat banánovníky a palmy, stříhat trávník, a potom zbývá méně času na děti.“

Proto se přestěhovali do domku pro více rodin, který je blízko oceánu a ze školky tak mohou s dětmi rovnou na pláž.

Lidé jsou na Floridě neustále dobře naladění kvůli slunečnému počasí, které trvá nonstop.

„Největší výhoda je, že jsme přes celý rok s dětmi venku. Navíc počasí je na lidech hrozně vidět, takže u nás jsou všichni pozitivní, jako sluníčka. Někdo to může považovat za americkou přetvářku, ale mě to vyhovuje,“ říká Zuzana.

Děti mají výhodu, že budou mluvit hned několika světovými jazyky a navíc získají americké občanství.

„Salminka už mluví jako rodilá američanka a začíná i španělsky. Navíc samozřejmě česky a slovensky. Domluvili jsme se, že doma tak budeme mluvit, aby tak uměly děti taky. Malý Nevio má teprve šest měsíců, ale už bude mít americký pas. To je pro něj do budoucna opravdu skvělé,“ říká Zuzana Belohorcová, která se po měsíc a půl dlouhé návštěvě Čech pomalu chystá zpět na Floridu

9. 7. 2014 12:55 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.