foto: FTV Prima (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Zuzana Slavíková: Ze zubařů mám panickou hrůzu

Je trochu od rány, ale jinak hodná ženská. Taková je zdravotní sestra Arleta Říčanová, kterou hraje Zuzana Slavíková. A vy ji teď můžete vidět v primáckém seriálu Svatby v Benátkách.

Arleta nastoupí jako sestra do ordinace k Davidu Grábnerovi (Martin Kraus) a chvilku jí trvá, než se z dlouholeté praxe na středisku přeorientuje na soukromou zubní ordinaci.

“Arleta je trochu od rány, některé sestry takové bývají, s tím má asi každý nějakou zkušenost. Ona je rázná ale jen ve chvílích, kdy je to potřeba, taky umí být milá a obětavá. Arleta nemá úplně jednoduchý život, z minulosti trvá její spor s doktorem Jonášem, kterého hraje Bob Klepl. Co bylo jeho příčinou, bude divák postupně odhalovat,” říká herečka.

Právě kvůli zmíněnému sporu jsou scény, které spolu Arleta a doktor Jonáš mají, občas docela dramatické. “Nevím jak Bobovi, ale mně se takové momenty hrají dobře a s ním obzvlášť. Postava Jonáše je tak trochu doktor Cvach, jeho metody nejsou úplně moderní, on ho hraje jako takového typického mazaného Čecháčka,” líčí Zuzana Slavíková.

Herečka se přiznala, že je trochu trémistka, ale tréma z ní hned po prvním dni spadla. “S režisérem Jánem Novákem se pracuje skvěle, známe se už dlouho, stejně jako s Bobem. Jsem moc ráda, nerada pracuju v prostředí, kde je dusno,” říká.

Jaký má herečka vztah k zubařům? Bojí se vrtání zubů? “Ze zubařů mám panickou hrůzu. Mám svou zubařku, za níž jezdím až do Brna, která mi hned ve dveřích ukazuje umrtvovací injekci. Ale je mazaná, přiznala mi, že celý rok mi dávala místo umrtvovací injekce jen placebo,” smála se Zuzana Slavíková.

 

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

 

15. 4. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.