Anna Dvořáková, dcera herců Munzarové a Dvořáka, vyrostla do krásy. Ted ji uvidíte v seriálu Eliška a Damián
Zdroj: herminapress

Anna Dvořáková, dcera herců Munzarové a Dvořáka, vyrostla do krásy. Ted ji uvidíte v seriálu Eliška a Damián

Vytvořeno dne 30.08.2023

Novou vycházející hereckou hvězdou je zcela jistě dcera Jiřího Dvořáka a Báry Munzarové Anna Dvořáková, která v novém primáckém seriálu Eliška a Damián hraje Eleonoru. Eleonora je mladší sestrou Damiána a stejně jako on má dohodnutý sňatek, jejímu budoucímu ženichovi je však v současné chvíli teprve dvanáct let.

Ukáže se, že Eleonora je duší rebelka. „Ona je hodně chytrá a na svoji dobu velice moderní. Ráda všem pomáhá, ale vlastně ji to baví dělat takovým zakázaným, rošťáckým způsobem. Takže je taková všude a zároveň nikde, má navrch a nadhled nad vším a má ze všech legraci, což mě fakt baví,“ říká herečka o své postavě. Anička Dvořáková musí kvůli paruce trávit dlouhý čas v maskérně, jen navázání vlasů trvá dvě hodiny.

Herečka je navíc hvězdou sociálních sítích, na jedné z nich ji sleduje přes milion lidí.

V tomto seriálu navíc budou diváci svědky mimo jiné i tajuplného cestování časem. Hlavní postava Eliška, kterou hraje Emma Smetana, žije v současnosti, ale Damián, jehož hraje Robert Urban, pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a čím dál tím častěji se setkávat s Eliškou. Mezi oběma se začnou rodit sympatie.

Eliška a Damián v sobotu od 20.15 na Primě.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

 

 

 

Default User Image
Anonym, 30.08.2023 10:32
Jděte s tou Eliškou a Damianem už někam sakra pořád dokola ty trapné upoutávky podle nich nic moc taková běžná slátanina I nicem