Arogantní a odtažitá zlatokopka! Influenceři v Like House přiznali, co si myslí o Agátě
Zdroj: TV Prima

Arogantní a odtažitá zlatokopka! Influenceři v Like House přiznali, co si myslí o Agátě

Vytvořeno dne 26.10.2021

 

Včera odstartoval na novém kanále Prima Show pokračování populární reality show Like House 2. Ve druhé řadě s k nové partě influencerů přidala také modelka a moderátorka Agáta Hanychová.

První den v nové vile dostali všichni soutěžící za úkol zahrát si na ty, kteří zásobují sociální sítě tzv. hejty – nenávistnými komentáři. „Influenceři, asi jste si všimli záplavy hejtů, kterou jste dostali hned, když byla zveřejněna jména nových účastníků. A to od lidí, kteří vás vůbec neznají. Pojďme si také zahrát na předčasné závěry. V jedné větě napište povrchní, první dojem o každém účastníkovi a moc u toho nepřemýšlejte. A ano, bude to samozřejmě anonymní. Chci, aby to bylo impulzivní. Zkrátka to první, co vás napadne,“ vysvětlila úkol virtuální moderátorka Lucia.

A jaké hejty obdržela od svých mladších soutěžících Agáta Hanychová? Zlatokopka, odtažitá, arogantní, namyšlená a falešná. Mezi komentáři se objevil i jeden pozitivní - milující matka a manželka. „Když jsem si přečetla, co si o mně myslí účastníci vily, tak mě to vlastně ani nepřekvapilo. Jen jsem myslela, že tam bude víckrát, že jsem stará,“ okomentovala soudy ostatních Agáta. „Třeba u mě na sociálních sítích hejty nejsou, protože přece jenom mě sledují starší holky, a ty se mezi sebou spíš chválí a podporují, než aby se hejtovaly. Přijde mi, že hejty jsou pro mladší generaci, což jsem tady viděla živý důkaz,“ vysvětlila Agáta.