Bára Poláková přezpívala hit z roku 1976. Stal se ústřední písní k novému filmu
Zdroj: Bontonfilm

Bára Poláková přezpívala hit z roku 1976. Stal se ústřední písní k novému filmu

Vytvořeno dne 15.04.2024

Ústřední píseň k nové komedii Prázdniny s Broučkem nazpívala zpěvačka a herečka Bára Poláková s dalšími aktéry filmu. Píseň „Léto s tebou“ autorské dvojice Jiřího Schelingera a Františka Ringo Čecha přezpívala společně s Lukášem Příkazkým a jejich filmovými dětmi. Singl vychází v distribuci Supraphonu. Videoklip dotváří záběry z filmu, jenž má premiéru 18. dubna.

Barbora Poláková se v novém snímku představí nejenom v hlavní ženské roli, ale nazpívala i ústřední píseň k filmu. Singl s názvem „Léto s tebou“, který je dnes už klasika nazpíval všem dobře známý zpěvák a skladatel Jiří Schelinger a text písně složil František Ringo Čech. Nyní můžete tento hit z roku 1976 slyšet v novém ženském podání.

Držitelka pěti cen Akademie populární hudby Anděl, Bára Poláková, nazpívala píseň, která vám doslova vlije do žil letní atmosféru. „Klip byl sestříhám často ze záběrů, které se do filmu nevešly,“ vysvětluje Bára Poláková. „Když jsem ale Broučka poprvé dokoukala, přišlo mi, že neexistuje nic lepšího než cover písničky Léto s tebou. A vůbec ne, abych to nazpívala sama. Ale celá rodina! A to já na covery obecně vůbec nejsem. Jako vůbec,“ dodává.

Singl společněs Polákovou nazpívala celá její filmová rodina, manžel Honza, kterého hraje Lukáš Příkazký a děti Barbora Dragounová a František Sládek. „Ve studiu jsme točili každý zpěv zvlášť, ale přáli jsme si přiblížit se co nejvíc k pocitu, že si celá rodina sedla k ohni, jednou si to zazpívala a náhodou nás u toho někdo natočil. Vždycky když klip vidím, přeju si někam vyrazit s holčičkama a zároveň vzpomínám na svoje dětství“, uzavírá zpěvačka.