Berenika Suchánková s tátou vymysleli fígl, jak se vyhnout Velikonocům
Zdroj: herminapress

Berenika Suchánková s tátou vymysleli fígl, jak se vyhnout Velikonocům

Vytvořeno dne 17.04.2022

 

Herečka Berenika Suchánková prozradila, že velikonoční zvyky jí moc nesedí. Však také se svým tátou, hercem Michale Suchánkem, vymýšleli fígle, jak se svátkům jara vyhnout.  

„Tradiční oslava Velikonoc mi není příjemná. Opilí lidé, které ani neznám, nám bouchají na dveře a dožadují se vstupu, respektive dalšího panáka. Bydlíme za Prahou a dělali jsme i to, že jsme zaparkovali auta někde mimo, zatáhli okna a dělali, že nejsme doma. Ale když jsem byla malinká, chodili jsme s bráchou koledovat po známých, i vajíčka jsme s maminkou barvily. Možná symbolicky dostaneme na zadek od táty a bráchy,“ vyprávěla Berenika Suchánková, která s herci z Divadla Broadway degustaci menu o osmi chodech od Increase Taste.

„Momentálně jsem na rozpacích z vnitřností. Opět jsem je zkusila a nechutná mi to. Ale jinak je menu výborné. Jako kuchařka nejsem nic moc, mne vařit naučí snad až hlad. Umím spíš jednodušší jídla, těstoviny, maso, ale když už svému chlapci uvařím, tak si nestěžuje. On nevaří, ale to mi připadá normální, protože můj táta taky nevaří. Já vařím a můj kluk myje nádobí, to znamená, že naskládá nádobí do myčky,“ usmívala se Berenika, kterou diváci se mohou vidět v seriálu ZOO na Primě nebo v seriálu Národní házená, kterou režíroval její otec a momentálně běží na Voyo. „Nebylo to poprvé, co jsme spolu pracovali. Při zpáteční společné cestě z natáčení Národní házené mi dával připomínky, což bylo fajn. Po natáčení přiznal, že jako na dceru byl na mne víc kritický. Což mně teda nepřišlo.“