Čím Hanku Křížkovou vypekl Petr Kotvald?  Přiznala, že tenkrát padala i sprostá slova
Zdroj: herminapress

Čím Hanku Křížkovou vypekl Petr Kotvald? Přiznala, že tenkrát padala i sprostá slova

Vytvořeno dne 16.12.2022

Hanka Křížková vzpomínala na své pěvecké začátky, kdy objížděla kasárna obveselovat vojáky, prozradila, jaké podpásovky jí dělal kolega Petr Kotvald i to, jakého muže by si vedle sebe představovala.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Po různých zkušenostech vím, že jediný muž na světě pro mě je Hurvínek. Ale je tam zádrhel, viděla jsem ho nahatýho, bohužel HO nemá,“ posteskla si Hanka Křížková. S muži nemá nejlepší zkušenosti. Vypekl ji nejednou i její kolega a kamarád Petr Kotvald. „Petr Kotvald odcházel od Hanky Zagorové a chtěl se osamostatnit. Zavolal mi, jestli bych s ním nechtěla vystupovat jako host. On to byl pěknej uličník. Jezdili jsme takovou Volhou, jelo to asi 60 za hodinu. Tenkrát nebyly na každém rohu benzínky s toaletou. Když jsem chtěla na záchod, poprosila jsem ho. Jednou takhle zastavil, ale nikde nebyl strom ani nic, za co bych se mohla schovat, tak mi řekl, ať si dřepnu za auto, ale on normálně odjel, tak jsem tam dřepěla s tím nahým zadkem. A tenkrát se nejezdilo rychle, takže si mě všichni prohlídli. Nebo jednou mi zastavil u lesa, dokonce mi podal kapesníček, ale mentolový… To jsem netušila, kolik znám sprostých slov,“ pobavila publikum při vyprávění Hanka Křížková.

Zavzpomínala i na své úplné začátky. „Kapela Metronom byla moje první profesionální kapela. Hráli z 90 % pro vojáky, jezdilo se po kasárnách. Vešla jsem tam, ani jsem nezazpívala a měla jsem obrovský potlesk. Nejlepší to bylo v Sabinově, to byl lágr pro vojáky, tam neviděli ženskou jakou dobu. Vešla jsem tam, oni strhávali saka a mávali s nimi nad hlavou,“ smála se Hana Křížková při vzpomínce v 7 pádech Honzy Dědka.

Zdroj: TV Prima