Těhotná Eva Perkausová se už pěkně kulatí. Víme, kdo jí nahradí ve zprávách
Zdroj: herminapress

Těhotná Eva Perkausová se už pěkně kulatí. Víme, kdo jí nahradí ve zprávách

Vytvořeno dne 04.08.2022

Ještě pár měsíců budou diváci FTV Prima vídat moderátorku hlavních zpráv Evu Hecko Perkausovou (28) za pultem vedle olympionika Romana Šebrleho (47), s tím však bude brzy konec. Půvabnou blondýnu by měla nahradit Romanova kolegyně, také zlatá olympionička Gabriela Soukalová (32).

Vnadná Eva je totiž v 6. měsíci těhotenství, a tak ji co nevidět čeká zcela jiná životní role. Alespoň v prvních měsících bude mít plné ruce práce s miminkem. Z televizních obrazovek tak na nějaký čas zmizí. A jakmile se ostatní kolegyně o jejím těhotenství dozvěděly, mnoho si jich brousilo zuby na její moderátorský post. Aby také ne, kdo by nechtěl moderovat hlavní zprávy vedle fešného desetibojaře Romana Šebrleho.

Neviditelný souboj nakonec podle informací Blesku vyhrála olympijská biatlonistka Gabriela Soukalová. „V poslední době už nemá žádné přeřeky a lidi ji mají rádi,“ prozradil deníku zdroj z televize. Dosud diváci vídali Soukalovou coby moderátorku společenského magazínu Showtime.

Jak se ale zdá, za pultem hlavních zpráv se neohřeje dlouho. Perkausová se už v minulosti nechala slyšet, že se do práce chce vrátit co nejdříve a zůstat doma jen nezbytně nutnou dobu. „Pokud by mě zastoupila Gábina Soukalová, budu ráda. Velmi si jí jak pracovně, tak především lidsky cením a mám ji moc ráda,“ svěřila se Perkausová. Ta se mimo jiné vůbec poprvé pochlubila těhotenským bříškem na tiskové konferenci k podzimnímu schématu FTV Prima, kde se sešly desítky herců a moderátorů.

Oblékla se do růžových lesklých šatů, pod kterými se rostoucí bříško krásně vyjímalo. Teď už ho za moderátorský stolek jen tak neschová.