Influencer Tadeáš Kuběnka. Tak tohle je prosím idol našich dětí a vnoučat
Zdroj: herminapress

Influencer Tadeáš Kuběnka. Tak tohle je prosím idol našich dětí a vnoučat

Vytvořeno dne 19.04.2024

Chce se říct, co naplat. Taková je doba. Za mých mladých let musely naše idoly něčím být, něco musely umět. Něčím vynikat. Bylo v podstatě jedno, jestli to byli sportovci, herci, zpěváci. Bůh mě netrestej, byli to také někteří učitelé a profesoři, kteří se nebáli v době nejtužší normalizace, „pustit“ mezi nás, děti a studenty, informace, které byly takzvaně na indexu.

Je jiná doba a jsou jiní idoly. Říká se jim influenceři. Patří mezi ně i čerstvě zhroucený Tadeáš Kuběnka (21). Z mého pohledu toho tito lidé moc neumí, snad pouze naplňují ono prastaré heslo „drzé čelo lepší poplužního dvora“. Tedy jinak řečeno, odvaha prezentovat sebe sama, a to za každou cenu, jim jistě neschází. Samotná prezentace je jedna věc, druhá je, co jejich myšlenkové pochody (jsou-li jaké) sdělují posluchačům, či divákům, tedy našim dětem či vnoučatům, a proč jsou tak obdivovaní.

Jen samé otázky

Jistě výše uvedené řádky jsou spíše shlukem otázek, na které sám neumím odpovědět, nicméně v jednom jsem si skoro jist, a to, že při pohledu na Tadeáše Kuběnku a jeho prezentace svých „myšlenek“ na internetu, to našim potomkům vedle zabitého času nepřinese do budoucího života vůbec nic.

Zhroucení Tadeáš Kuběnky a jeho sebereflexe

Je mi jasné, že psaním těchto řádek ničeho nezměním, nicméně cela „kauza“ ohledně zhroucení Tadeáše Kuběnky, která plní řádky i vážených médií, má nečekané vyústění v podobě vlastního odsouzení sebe sama, když Kuběnka na internetu zveřejnil své údajně poslední video, kde říká: „Tadeáš Kuběnka je prodejná d*vka a h*jzl prostě! A to mě osvobodí, že to řeknu takhle nahlas. Osvobodí mě to od té odporné osoby, kterou jsem si pro sebe vytvořil v mojí hlavě, abych se tak choval a konečně se můžu chovat správně. Já jsem závislý na tom konání. Utíkám od svojí hlavy. Nebudu vám tady říkat, že jsem v pohodě. Nejsem v pohodě, protože jsem prostě smutný ze všeho, z celého mého života. A za všechno si můžu sám. Já nemám koho obviňovat, ani výchovu mojí mámy, ani nikoho, protože kdybych třeba mámu poslouchal, tak třeba neodejdu v osmnácti letech do Like House a potom z domu.“

Dovolím si tedy poslední otázku na závěr, na níž bohužel neznám odpověď: Co si s touto řečí Tadeáše Kuběnky mají naší potomci počít? V jedné chvíli obdivovaný influencer, aby v současnosti byli jeho obdivovatelé jím samým informovaní, že vše, co do této chvíle zveřejnil na internetu, byly vlastně jen slušně řečeno žvásty postpubertálního chlapce. Zdá se mi, že nejen Tadeáš Kuběnka, ale i jeho obdivovatelé musí mít ve svých hlavičkách pěkný čurbes. Snad to milostivý čas (a v souvislosti s Tadeášem pobyt na psychiatrii) napraví.

Zdroj: Autorský článek, youtube, foto: herminapress     

 

 

 

Default User Image
Světlana, 19.04.2024 12:58
A není třeba lepší ocenit, že takhle mladý kluk dokáže uznat svou chybu a zveřejnit to stejně jako předchozí nesmysly? Je spousta těch, kteří žvaní, ale nikdy by nepřipustili, aby se jejich obraz na veřejnosti pokazil, třeba omluvou nebo sebereflexí?
Default User Image
Jiří MOC, 19.04.2024 14:09
No a neměli bychom také tedy ocenit to že se tak mladý kluk stal idolem našich dětí??? Neměli bychom ho srovnávat třeba s Karlem GOTTem??? To byl také idol jedné (spíše více generací)... Neměli bychom nakonec ocenit i sebe že jsme ty naše děti nechali vzhlížet k tomuto jedinečnému "idolu"??? Na rozdíl od nás (beru to podle sebe) ten kluk přece něco dokázal = JE SLAVNÝ!!! Co jsem proti němu já??? Ale jo jako kdysi jsem sportoval na nějaké úrovni... mám ženu, dítě, dům, práci kde si mě váží každý zákazník (páč jinak v zimě zmrzne)... ale CO TO JE proti Panu INFLUENCEROVI???
ON je přece SLAVNÝ!!! - hele mám ho litovat a nebo mu začít závidět??? Já totiž v jeho případě neumím ani jedno ani druhé... možná je to tím že jsem o něm slyšel poprvé včera...
Default User Image
Karel, 19.04.2024 15:32
Jsou moje děti pokažené, když tohle není jejich idol? Ne, nejsou, jsou NORMÁLNÍ!
Default User Image
Anonym, 19.04.2024 17:04
Vaše děti jsou drahokamem v močůvce, která se rozlévá nejen nejen Českem..............
Default User Image
Alena, 20.04.2024 19:16
Naprostá pravda. Pokud děti vychovávám, nemůže být tato kreatura vzorem. Ovšem když nechám děti u tabletu a PC, tak je vychovávají sociální sítě a pak to takto dopadá.
Default User Image
Jitka, 05.06.2024 12:50
Aleno, akorat na svoje deti privolavas rakovinu tim zlem co siris. Umrou ti a budes prstickem hrabat