Další vítězka České Miss je maminkou. Jitka Nováčková porodila o tři týdny dříve
Zdroj: instagram

Další vítězka České Miss je maminkou. Jitka Nováčková porodila o tři týdny dříve

Vytvořeno dne 12.01.2021

11. 1. 2021 ponese datum narození dcera České Miss 2011 Jitky Nováčkové. Tatínek, fotbalista Tim Sparv, to do porodnice stíhal jen tak tak, ale velmi rychle se ozval svým příznivcům na Instagramu a štěstím jen zářil: „Naše holčička se rozhodla, že chce prozkoumat svět tři týdny předem. Bylo to uprostřed noci a já jsem cestoval zpět ze zápasu. Jitka mi zavolala ve 2 hodiny ráno a naše dcera se narodila v 04:25. Neuvěřitelný. Jitka i dcera jsou na tom dobře“.

Jitka a Tim pojmenovali dceru Leah Elissa a novopečená maminka pak na Instagramu připomněla dalším nastupujícím maminkám jednu užitečnou radu: „Sbalte si tašku do porodnice dříve, než máte pocit, že je třeba. V kontrakcích pak nejenže nevíte, jak se jmenujete, ale balení s těmi “au” zastávkami trvá nekonečně dlouho“.

Jitka Nováčková se narodila v roce 1992 v Českých Budějovicích. V době svého vítězství v České Miss, byla studentkou gymnázia ,kde v roce 2011 úspěšně odmaturovala. V červenci 2011 absolvovala filmový kurz na New York Film Academy, což bylo součástí její výhry v České Miss.