Dcera Bohuše Matuše v zajetí muzikálových hvězd. Miluje Mariana Vojtka a Nelly Řehořovou
Zdroj: herminapress

Dcera Bohuše Matuše v zajetí muzikálových hvězd. Miluje Mariana Vojtka a Nelly Řehořovou

Vytvořeno dne 23.02.2024

Malá Natálka Matušová, dcera zpěváka Bohuše Matuše, se vůbec nestydí. Před objektivy fotografů pózovala jako rodilá herečka a dokonce si vyšla při děkovačce na jeviště. Však je na ní táta náležitě hrdý.

Tříletá dcera Bohuše Matuše zdědila pěvecký talent po tátovi. Je věrnou divačkou Divadla Broadway, a snad i proto nechyběla mezi herci a zpěváky při děkovačce po koncertě k 22. narozeninám zmíněného divadla.

„Natálka miluje Divadlo Broadway. Chodí na muzikál Ostrov pokladů, doma si pak ty písničky zpívá. Strašně se jí líbí Marian Vojtko, prý ho miluje, a pak má ráda Nelly Řehořovou. Natálka má talent, má hudební sluch, to poznám. Ozvali se z jednoho dětského sboru, abychom jí přivedli. My jsme mysleli, že půjde do přípravky, ale oni jí rovnou vezmou mezi starší děti. Natálka je nadšená a máme z ní radost,“ uvedl pyšný otec. Bohuš Matuš.

Bohuš Matuš spolu s dalšími zpěváky gratulovali Divadlu Broadway k jeho 22. narozeninám. Písně z muzikálů, které za těch 22 let zazněly na podiu zmíněného divadla, zazpívali například Marian Vojtko, Alžbeta Bartošová, Michaela Gemrotová, Vojtěch Drahokoupil, Jitka Boho, Nelly Řehořová, Jan Kopečný, Josef Vágner, Tomáš Trapl a další.