Dcera Martiny Pártlové leží na Bali v nemocnici! Takhle si dovolenou nepředstavovala!
Zdroj: herminapress

Dcera Martiny Pártlové leží na Bali v nemocnici! Takhle si dovolenou nepředstavovala!

Vytvořeno dne 23.01.2024

Před několika dny odletěla zpěvačka Martina Pártlová se svým přítelem a dcerou na vysněnou dovolenou do Indonésie. Dcera Stella však brzy skončila v nemocnici, kde je o ni skvěle postaráno.

Zpěvačka a herečka Martina Pártlová nebude na poslední dovolenou vzpomínat zatím nejlépe. Vysněná dovolená v lednu na Bali se totiž během několika hodin změnila na několika denní pobyt v tamější nemocnici.

Tam skončila její dcera Stella, když se jí neudělalo zrovna nejlépe. “Tak jo, sem vám chtěla říct, že dovču si zatím moc neužíváme… Stellinka si něco přivezla s sebou z ČR a nakonec jsme skončili v nemocnici.” Tam již druhý den s malou dcerou přespávají i oba rodiče, kteří si pochvalují tamější zdravotnické zařízení. “Pokoje maj každopádně hezčí, než u nás… Stella si může vybrat ze tří chodů… … nikdo se nediví, že tu chceme zůstat se svým dítětem… ale ano, je pravdou, že tohle všechno si platíme.

Po dvou dnech, kdy Martina s dcerou Stellou a partnerem Josefem Vařekou přebývali v nemocnici se zdá, že situace bude mít nakonec dobrý konec. “Už sme tu druhou noc a pořád všichni spíme, naštěstí už je lepší a zejtra nás snad pustí…” Uzavřela nešťastný začátek dovolené zpěvačka.