Dcera zesnulé Nadi Urbánkové oznámila datum pohřbu. Rozloučení se bude konat doma a také v Praze
Zdroj: herminapress

Dcera zesnulé Nadi Urbánkové oznámila datum pohřbu. Rozloučení se bude konat doma a také v Praze

Vytvořeno dne 09.02.2023

Zesnulá zpěvačka Naďa Urbánková měla tolik fanoušků, že se dcera Jana Fabiánová rozhodla udělat pohřby dva. Jedno rozloučení se bude konat doma v Želivě a druhé v Praze.

Naďa Urbánková zemřela 3. 2. 2023 ve věku 83 let a dcera Jana o skonu zpěvačky a posledním rozloučení fanoušky informovala na sociální síti.

„Vážení přátelé, vzhledem k tomu, jak obrovská vlna lásky se zvedla, vnímám, že je potřeba udělat dvě rozloučení s mou milovanou maminkou. První obřad bude pouze pro rodinu a nejbližší u nás doma v Želivě.

Druhý smuteční vzpomínkový obřad, na který jste všichni srdečně zváni, se koná ve středu 15. 2. v 18h v Bazilice Nanebevzetí Panny Marie v areálu Strahovského kláštera v Praze. Bazilika bude otevřena od 17h. Mše Svatá začíná v 18h,“ pozvala Jana Fabiánová přátele, známé a příznivce na poslední rozloučení s Naďou Urbánkovou.

I přes velkou bolet se Jana Fabiánová projevila jako praktická žena, protože požádala smuteční hosty, aby se teple oblékli.V Bazilice je prý velká zima, tak se dobře oblečte.“

Zpěvačka, herečka a pětinásobná Zlatá Slavice, paní Naďa Urbánková zemřela na komplikace spojené s rakovinou a nedávno prodělaným onemocněním Covid-19.