Doktor oznámil Evě Holubové nepříznivou diagnózu! Proč vyšiluje s dietou a hlídá si váhu?
Zdroj: herminapress

Doktor oznámil Evě Holubové nepříznivou diagnózu! Proč vyšiluje s dietou a hlídá si váhu?

Vytvořeno dne 08.11.2022

 

Oblíbená herečka Eva Holubová se nikdy netajila tím, že jednou za čas svádí boj s nadbytečnými kily. Ačkoliv nikdy nebyla vyloženě při těle, svou váhu se snaží hlídat hlavně z důvodu, že trpí na vysoký krevní tlak, který v kombinaci s nadváhou může být pro člověka fatální.

Vůbec mi nevadí pořádná prdka, opravdu nebezpečnější je tuk kolem pasu. Mám po mamince hypertenzi, která mou maminku zahubila. Proto tolik vyšiluju s dietou,“ uvedla už před lety herečka, které se tehdy podařilo na své postavě zapracovat.

Jedna věc je, když hubnete dobrovolně, druhá věc je, když vám to doporučí lékař. A to přesně se stalo Holubové. „Koukám, nadváha! Kolik vážíš? 82. Aha, takže při tvé výšce obezita. A přepsal to,“ popsala Eva průběh návštěvy u odborníka na svém profilu na sociální síti. Zároveň zdůraznila, že to sdílí veřejně, protože doufá, že se toho chytnou média, která budou rozmazávat, jak Holubová bojuje s obezitou a ona tak bude nucena něco s sebou dělat. „Budu mít z ostudy kabát a pomůže mi to v mém boji žít a jíst zdravě,“ má jasno herečka.

Zdá se, že je Holubová na dobré cestě. Svěřila se, že navštívila poradnu, kde by jí měli pomoct sestavit jídelníček na míru. Ona sama omezila stravu na vařenou či syrovou, odřekla se i svých milovaných houstiček a pivovarských rohlíků. Chlebu se prý také vyhýbá. Občas ale klopýtne. „Předevčírem jsem kachnu se šesti slupla jak nic. Prostě nedůslednost,“ sype si popel na hlavu herečka.

Nutno ocenit, že se dokázala vzdát cigaret, kávy a poctivě abstinuje. „Pan doktor pochválil moje 115 denní nekuřáctví, kvitoval i abstinenci, a že nekafuji,“ pochlubila se. Když se Eva dokáže poprat s těmi nejhoršími závislostmi, určitě si hravě poradí i s nadbytečnými kily. My jí rozhodně fandíme a těšíme se, až bude sdílet první výsledky.

Zdroj: Autorský článek