Dva neobvyklé tituly v divadle MANA: Vršovice zahájí sezónu dvěma premiérami
Zdroj: Vršovické divadlo MANA

Dva neobvyklé tituly v divadle MANA: Vršovice zahájí sezónu dvěma premiérami

Vytvořeno dne 20.07.2021

Divadlo MANA zahajuje v září sezónu dvěma premiérami. Hru o životě geniálního muzikanta i rodinných vztazích tu uvidí diváci konečně naživo

Hra Petera Müllera Smutná neděle, premiéra 9. září 2021,  zachycující pozoruhodný osud geniálního klavíristy Rezsö Seresse, kterému všichni říkali Rudi. Příběh nezdolné vůle, humoru, optimismu a schopnosti vidět i v tom nejhorším marasmu záblesk krásy. Hlavní roli ztvární mladý charismatický herec, držitel Thálie Zbigniew Kalina. Rudiho manželku hraje muzikálová hvězda Kateřina Bohatová. Režie této mimořádné divadelní lahůdky se ujal Ondřej Zajíc. 

Ale i hra o rodinných vztazích Máma říkala, že bych neměla,  premiéra 16.9.2021, uznávané anglické autorky Charlotte Keatleyové, která s jiskrou a nadhledem zkoumá vztahy čtyř generací žen v jedné rodině na pozadí velkých společenských změn 20. století. Herecký koncert o vztazích a emocích, ve kterých poznáte sami sebe i své blízké, zde rozehrávají herečky Radka Fidlerová, Dana Černá, Máša Málková a Sandra Černodrinská.

To jsou dvě představení, které se už v září dočkají premiéry „naživo“ ve Vršovickém divadle MANA. Obě inscenace byly zatím k vidění jen online, teď však vršovická scéna konečně přivítá i první diváky přímo v hledišti.  

 

 

 

Default User Image
Marie Kubáskvá, 21.07.2021 13:37
Dříve Bezděchovo a pak Jiráskovo.V 60let.min.st. Rekonstrukce a nadále ZAVreno!!!!!!!!!!!!