Film Bourák s Ivanem Trojanem má po premiéře. Kdo si ji nenechal ujít?
Zdroj: herminapress

Film Bourák s Ivanem Trojanem má po premiéře. Kdo si ji nenechal ujít?

Vytvořeno dne 11.06.2020

Jedna z prvních českých filmů, který, šel po karanténě s kůží na trh, je film bratří Trojanů Bourák. Černá komedie, kde si Ivan Trojan zahrál roli Bouráka, věčného frajera, kterému teče do báráku i do života. Film napsal zkušený scénárista Petr Jarchovský a o režii se postaral bratr Ivana Ondřej Trojan. Film má právě teď premiéru

"Věděl jsem, že do filmu Bourák obsadím bráchu Ivana. Je to role, kterou ještě nehrál."

režisér Ondřej Trojan

„Na nás se usmálo štěstí v neštěstí. Když Česko zasáhla karanténa, my už jsme měli dotočeno, a pracovali jsme na postprodukci, takže by se dalo říct že, vše běželo podle plánu. Už od psaní scénáře jsem věděl, že do filmu obsadím bráchu Ivana. Je to role, kterou ještě nehrál. Vlastně jsme se pořádně potkali na place, já za kamerou a Ivan před kamerou. Už jsme se potkali na filmu Želary, ale tady ta spolupráce byla o dost větší. Bylo to super, ale někdy dost náročné,“ řekl Ondřej při premiéře.

Delegace byla takřka kompletní. Dorazili například Veronika Marková, Kristýna Boková, Jiří Macháček, Petra Nesvačilová, Roman Holý, Matěj Ruppert nebo otec bratří Trojanů Ladislav Trojan s manželkou Olgou. Všichni přítomní se na film šli i podívat, jelikož většina z nich kompletní film ještě neviděla.