Fotožurnál: Toto jsou nejextravagantnější outfity z módní přehlídky Vandy Jandy!
Zdroj: herminapress

Fotožurnál: Toto jsou nejextravagantnější outfity z módní přehlídky Vandy Jandy!

Vytvořeno dne 06.09.2023

Hosté na módní přehlídce nové kolekce návrhářky Vandy Jandy v rámci Mercedes Benz Prague Fashion Weeku se předháněli, kdo z nich vynese nejextravagantnější kousek. Pojďte se s námi podívat, jak se kdo oblékl a jestli mu to seklo či nikoliv.

Moderátorka Eva Decastelo oblékla top a sukni v černé barvě, u kterých zkombinovala třpytky a mat. Pro oživení si přes ruce přehodila růžovou prošívanou bundičku.

Zpěvák a model Matyáš Hložek chtěl pravděpodobně zapadnout mezi bodyguardy, a tak vybral ze svého šatníku oversize outfit celý v černé barvě, nicméně při přehlídce stejně zaujal místo mezi diváky.

Stylista Sam Dolce zvolil bílou košili ve volnějším střihu, kterou si až do pasu nechal rozepnutou, k ní zvolil černé kalhoty s širokými nohavicemi, které opticky prodloužily jeho postavu. Tento outfit patřil k těm méně výrazným, ale povedeným.

Modelka a nově i kuchařka Eva Che zvolila model, ve kterém ji horko rozhodně nebylo. Jelikož je z focení pro časopis Playboy zvyklá se odhalovat, tak pro ni nebylo nic neobvyklého přijít na přehlídku v modelu, který odhaloval celou její horní část těla.

Naopak vedro bylo muži, který zaujal svojí muskulaturou. Jak jsme se později dozvěděli, nebylo to jeho tělo, ale odlitek z PVC materiálu, ve kterém se opravdu zapotil, navíc jak sám přiznal, odlitek byl i nekomfortní při sezení, takže celou módní přehlídku asi musel stát.

Modelka Veronika Kopřivová oblékla bílou oversize košili od značky Balenciaga, ale připadá nám, že si “zapomněla“ vzít spodní část oděvu. Doplňky ve formě kabelky a vysokých třpytkovaných kozaček vypadají ke košili skvěle.

Influencerka Týnuš Třešničková zvolila kontrastní bílo-černý outfit. Bílé šaty v úzkém střihu se zajímavě střiženým dekoltem vypadají na její postavě skvěle. Černé tylové rukavice a ostatní doplňky už jen celý model skvěle doplňují.

Nejelegantnější model zvolil miliardář Daniel Křetínský. Oblékl se jako by byl na pozvánce uveden dress code black tie. Jediné, co bychom vyměnili je motýlek s motivy lebek.

Influencerka Daniela Zálešáková patřila také k méně odvážným hostům, co se outfitu týká. Růžová sukně s potiskem a bílé doplňky ale vypadaly moc dobře.

Opakem byl muž, který dorazil v kalhotách, ze kterých byla vidět velká část kalhotek. A připoutal k sobě velkou pozornost, když jsme ale přišli blíže, zjistili jsme, že tato část kalhotek je ke kalhotám pouze našitá. K tomu měl ještě na horní části těla korzet a v ruce kabelku. Opravdu jeden z nejvíce extravagantních modelů večera.

V naší fotogalerii můžete sami posoudit, jestli se celebrity trefili také do vašeho vkusu.