Herec Jan Hájek trpí závažnou nemocí. Rozpovídal se i o sprostých slovech v minisérii Božena
Zdroj: herminapress

Herec Jan Hájek trpí závažnou nemocí. Rozpovídal se i o sprostých slovech v minisérii Božena

Vytvořeno dne 26.02.2021

 

Herec Jan Hájek je už známý i širšímu publiku. Jako Talent roku v roce 2006 dostal Thálii a zahrál si ve velkých divadlech jako bylo Národní divadlo nebo v Divadle Na zábradlí.

Ve filmu se představil například v komedii Padesátka, nebo v dramatu Kobry a užovky, díky kterému byl nominován na Českého lva. Nedávno si  zahrál v dramatu České televize Božena, kde hrál jejího manžela Jana Němce. Jak sám říká někdy měl se scénářem problémy protože v jeho dialozích bylo až příliš peprných slov. Sám se o tom rozpovídal v Show Jana Krause.

„Říkal jsem, že nechci, aby v každém záběru bylo hovado, protože si myslím a z korespondence to vyplývá, že se milovali,“ říká herec o vztahu Jana a Boženy Němcových. Minisérii se setkala s obrovským diváckým zájmem a byla diskutována snad ve všech médiích.

Herec se nedávno přiznal i ke své vážné nemoci. Trpí poúrazovou epilepsií a přiznal i o to, jak to vlastně začalo. „Mám poúrazovou epilepsii. V první třídě jsme se klouzali se spolužákem, on mě shodil, spadl jsem hlavou na kachličky. Až zpětně se neurologové shodli na tom, že tam někde to začalo.“