Herečka Kateřina Brožová přišla na veterině o svého čtyřnohého miláčka. Klinika se omluvila
Zdroj: herminapress

Herečka Kateřina Brožová přišla na veterině o svého čtyřnohého miláčka. Klinika se omluvila

Vytvořeno dne 12.01.2024

Herečce Kateřině Brožové není do zpěvu. Ztratila oddaného kamaráda, kterého před svým odletem na dovolenou do daleké exotiky s důvěrou, i kvůli jeho zdravotním potížím, svěřila veterinární klinice Jaggy. Pes Jordi se při venčení zaběhl a byl následně sražen vlakem.

„Chtěla bych vám všem, kteří jste projevili účast a dokonce jste se zapojili do hledání mého milovaného Jordyho, ze srdce poděkovat. Ztratila jsem oddaného, nejbližšího kamaráda, který mě bezmezně a bezpodmínečně miloval,“ uvedla Kateřina Brožová na svých sociálních stánkách. Kvůli pejskovi se předčasně vrátila i dovolené. „Nezasloužil si tak strašný a zoufalý konec, který způsobil někdo svou nezodpovědností na klinice Jaggy, kam jsem oba své pejsky svěřila s absolutní důvěrou i kvůli jejich zdravotním potížím po dobu svého pobytu v dalekém zahraničí. Je to neomluvitelné, zdrcující…jsem zpět doma a nemohu bolestí dýchat. Děkuji vám za pomoc i útěchu. Nesmírně si toho vážím,“dodala přesmutná Kateřina Brožová.

Veterinární klinika se herečce omluvila, to ale Brožové milovaného člena rodiny nevrátí. „Smutná událost, která se stala v noci na 10. ledna, kdy při venčení utekl z naší kliniky pes, který byl následně sražen vlakem, nás nesmírně mrzí. Vše vzniklo tak, že veterinární sestra, která vykonávala noční službu, chtěla velkým psům dopřát více pohybu, a tak je převáděla do většího výběhu. Během několikametrové nechráněné trasy mezi výběhy se jí jeden ze psů vytrhl, utekl a bohužel se ho již nepodařilo chytit. Velmi litujeme celé události, která nebyla systémovým pochybením, ale šlo o osobní selhání naší pracovnice, která miluje zvířata a chtěla psům při dlouhém pobytu u nás dopřát více pohybu ve větším kotci. Již jsme připravili a přijali sérii opatření, aby se podobný případ v budoucnu neopakoval.

Majitelce psa jsme se hluboce omluvili, vyjádřili naši lítost a deklarovali připravenost hradit náklady, které jí naším pochybením vznikly,“ vysvětlil situaci ředitel kliniky MVDr. Vojtěch Novák.