Hity Michaela Jacksona opět v Česku! Přiveze je oficiální dvojník Krále popu
Zdroj: Se svolením PR Soup

Hity Michaela Jacksona opět v Česku! Přiveze je oficiální dvojník Krále popu

Vytvořeno dne 08.09.2022

Fanoušci Michaela Jacksona se mají na co těšit. Do České republiky na podzim zavítá dvojník Krále popu Sergio Cortes. Rodák z Barcelony vyniká nejen identických vzhledem, ale také stejným hlasem, díky kterému je od legendárního zpěváka k nerozeznání.

Apl_Bann_Sanov

Právem je tak považován za jedničku mezi imitátory zesnulé hvězdy. Mráz po zádech bude divákům běhat i z jeho choreografií a kostýmů. „Fanoušci si užijí živé vystoupení, jež Králi popu vzdává veškerou náklonnost a respekt. Zároveň ji vzdává i publiku, které má velký podíl na úspěchu Michaela Jacksona,“ svěřil se Sergio Cortes, který se na české publikum už těší.

„V České republice jsem už párkrát byl, je to velice krásná a charismatická země, kde k sobě lidé chovají respekt a jsou si blízcí. Rádi zde pracujeme,“ prozradil dvojník Michaela Jacksona, který rád vzpomíná i na setkání se svým idolem, který ovlivnil jeho život.

„Měl jsem šanci se s ním pozdravit v roce 1996. Bylo to velice rychlé, ale pro mě naprosto zásadní,“ dodal Sergio Cortes, který navštívil Českou republiku naposledy předloni na podzim. Fanouškům už tenkrát slíbil, že se vrátí, ale s ještě větším koncertem. Slib plní a s pestrým programem, rozšířeným repertoárem, obnoveným hudebním doprovodem i tanečníky, se už podruhé představí v české metropoli. Nebude chybět ani více efektů a kostýmů.

Nejznámější Jacksonovy písně ožijí v Praze, a to 7.října 2022 ve Velkém sále Lucerny. Koncert proběhne jako obvykle celý živě a bez playbacku. Těšit se můžete na ještě větší show, než kterou u nás Sergio Cortes představil naposledy, tak si ji nenechte ujít. Zpívat si je můžete vsedě, ale přidat můžete i tanec, místa k stání jsou také k dispozici.