Hvězda muzikálů Marián Vojtko slaví 50: Tři oslavy, prase a velkolepý koncert!
Zdroj: herminapress

Hvězda muzikálů Marián Vojtko slaví 50: Tři oslavy, prase a velkolepý koncert!

Vytvořeno dne 17.03.2023

Slovenského operního pěvce Mariana Vojtka čeká 20. března velký životní milník. Na narozeninovém dortu totiž sfoukne 50 svíček. A oslavy budou velkolepé. Slavit plánuje hned třikrát.

Na rodném Slovensku začal svou kariéru začátkem devadesátých let, zlom přišel až ve chvíli, kdy si ho všiml skladatel Karel Svoboda. Rázem ho obsadil do slavných muzikálů jako Dracula a Monte Cristo. Jeho největší životní rolí byla podle jeho slov dvojrole v muzikálu Jekyll & Hyde. V posledních letech je v Česku známý především jako Fantom Opery.

Hudba a divadlo je zkrátka jeho životní vášní a právě taky v divadle oslaví své jubilejní padesátiny. Poprvé si s kolegy připije na sobotním představení Fantoma Opery v GoJa Music Hall. Plánuje ale i větší party s přáteli. „Určitě oslavu udělám, až bude lepší počasí. Postavím venku malé pódium a nějakou oslavu udělám. Upeču jim prase,“ řekl nám Vojtko.

A do třetice si krásnou padesátku připomene 3. října na megakoncertu Marian Vojtko 50 v pražském O2 Universum, kde s ním na pódiu vystoupí například kolegyně Monika Absolonová, Tereza Mátlová, Míša Gemrotová či jeho parťáci ze 4 Tenorů. V prvních řadách bude na svého synka pyšně pohlížet jeho maminka Anna a zcela jistě i jeho krásná přítelkyně Helena.