Hvězda Tváře Vojta Drahokoupil opět navštívil kadeřnici. Co si poručil tentokrát?
Zdroj: Divadlo Broadway

Hvězda Tváře Vojta Drahokoupil opět navštívil kadeřnici. Co si poručil tentokrát?

Vytvořeno dne 24.06.2021

Zpěvák Vojta Drahokoupil (25) v minulém týdnu shodil po 10 měsících svou hřívu. Nešlo si však nevšimnout, že sestřih ale nebyl radikální. Důvod?

Vlasy byly sestříhány tak, aby se na ně mohly aplikovat dredy. Mladý umělec, který účinkoval ve dvou řadách show Tvoje tvář má známý hlas, vyzkoušel mnoho variací vlasových kreací včetně nejrůznějších paruk. Ještě nedávno na generálce hitmuzikálu Láska nebeskáDivadle Broadway mu vlasy doslova lítaly vzduchem.

„Dredy mám do klipu, který budeme natáčet. Ale asi si je nechám delší dobu, protože se mi to zalíbilo,“ svěřil se s prvními pocity zpěvák. „Mám je poprvé v životě a cítím se v tom moc dobře. Na jak dlouhou si je nechám, to zatím nevím, také uvidím, co na to řeknou moji fanoušci,“ chválí si zatím svou novou vizáž.

Zpěvák chystá nový singl ve stylu gospel a letos také plánuje vydat desku. Jak sám říká, jiným účesem to všechno teprve začíná. „Cítím se úplně jak doma, ta změna se mi strašně moc líbí,” dodal závěrem Vojta, který nový song zazpívá 4. 9. v Divadle Broadway, kde chystá koncert s kapelou.