Bára Mottlová se pěkně odvázala. V gay clubu zadělala na pořádné dusno
Zdroj: herminapress

Bára Mottlová se pěkně odvázala. V gay clubu zadělala na pořádné dusno

Vytvořeno dne 30.07.2021

Herečka a zpěvačka Bára Mottlová byla moderátorskou hvězdou openingu pražského tanečního a koktejlového gay friendly baru nedaleko Tančícího domu v Praze. Na přání hostů zazpívala i svůj hit Udělej mi to. Jeho dvojsmyslný text perfektně zapadal do atmosféry večera a v mnohých vzbudil vášně.

„Ta odezva na písničku mi udělala radost,” prozradila Bára, která prý běžně do tanečních klubů nechodí. „Asi už jsem odrostlá. Ale na střední škole jsem si nedokázala bez diskotéky představit jediný víkend,” svěřila se Bára. „Ovšem otvíračky nových klubů mě baví, protože se tam potkávám s přáteli, a to mi k pobavení stačí.”

Šanci zlákat Báru k návštěvě klubů nemá ani ten, kdo by chtěl moderátorku navnadit na lahodné koktejly. „Já jsem abstinent, alkoholu neholduju,” řekla nekompromisně Mottlová s tím, že si nemyslí, že by o něco přicházela, protože výtečných nealkoholických koktejlů je podle ní víc než dost. „Alkohol jsem prostě nikdy nezkusila a nechci s tím už ani začít,” doplnila s tím, že neví, co je kocovina, ani jaké je to být vinou alkoholu tak trochu mimo. „Tak trochu mimo občas jsem, ale s alkoholem to nemá nic společného,” doplnila pobaveně.
 

 

 

 

Default User Image
Jana, 31.07.2021 15:56
rozhodně jí fandím, překvapila, že jako jedna z mála šla prodávat, myslím do Albertu v době krize, Vše nej
Default User Image
Jiří Čalkovský…, 31.07.2021 20:55
Když sem kdysi dávno prosil za mříží buzerantskýho klubu o koupi cukru, protože vedle v restauraci došel, poslali mě do pr.... Teď si buzny pustí do klubu babu? Ale rozumím, fšici budó slavní.