Báře Mottlové se stýská! Velkou večerní na sobě neměla už ani nepamatuje…
Zdroj: Svítící květinová písmena

Báře Mottlové se stýská! Velkou večerní na sobě neměla už ani nepamatuje…

Vytvořeno dne 06.02.2021

Na herečce Barboře Mottlové (34) příroda půvaby nešetřila, to je více než zřejmé. Není tedy náhodou, že je často obsazována do rolí sexy milenek a osudových žen. Tentokrát se v rámci nové série fotek, které vytvořila společně s fotografkou Barborou Kloučkovou, představila jako bohyně Afrodita – ta představuje ideál krásy, lásky a plodnosti.

Báru s řeckou bohyní pojí krásná tvář, neodolatelný sex-appeal i perfektní tvary, stejně jako zástupy nápadníků. Bohužel i přes všechny dary, které herečka dostala do vínku, stále nenašla osudovou lásku a pořád čeká na svého pana božského. Pravdou je, že vedle tak sebevědomé a úspěšné ženy plné ženské energie není snadné být a její vyvolený bude muset být dostatečně silný, aby si troufnul na krásku, která může směle konkurovat i samotné Afroditě.

Stylizace Báry do řecké bohyně byla rozhodně trefou do černého – v nekonečně dlouhých bílých šatech s líčením od vizážistky Nikol Nejedlíkové vypadá herečkanaprosto úchvatně. „Která žena by nechtěla být bohyně? Do téhle role jsem se vložila opravdu s velkou chutí. V nádherných šatech od skvělé návrhářky Sandry Markové, které dnes nejsou vůbec kam nosit, jsem se po dlouhé době cítila opravdu božsky,“ uzavřela Mottlová.