Sexy Kordula Stropnická zazářila: Na večírku zastínila ségru Agátu Hanychovou!
Zdroj: herminapress

Sexy Kordula Stropnická zazářila: Na večírku zastínila ségru Agátu Hanychovou!

Vytvořeno dne 19.08.2022

Z nejmladší dcery Veroniky Žilkové (60) a Martina Stropnického (65) Korduly Stropnické (16) vyrostla neskutečná kost! Její starší sestra Agáta Hanychová (37) jí vyvedla do společnosti a tam všichni přítomní mohli na Kordule oči nechat.

Ač to oběma sestrám velmi slušelo, pozornost na sebe strhla právě Kordula. Stačil jí k tomu jen ohromující pohled nevinné labutě. Holky se vydaly do pražského klubu Duplex, kde se paří až do rána. "Jde se ven," napsala Hanychová na sociální síť.

Jejich vycházka ale měla jediný cíl. "Vzala jsem Kordulku ven, aby přišla na jiné myšlenky," přiznala Blesku Agáta. Narážela tak na to, že se jejich matka Veronika Žilková právě tahá po soudech s Martinem Stropnickým. A že to rozhodně není nijak lehký a příjemný pocit.

Navíc, když se momentálně u soudu řeší právě péče o dosud nezletilou Kordulu. Zatímco Veronika kvůli své dceři žádala o střídavou péči, aby se vídala s oběma rodiči stejně, Stropnický s takovým názorem nesouhlasí. Naopak si svůj pobyt v Izraeli, kde působí jako velvyslanec ČR, o další rok prodloužil.

Stropnický si pro Žilkovou a Kordulu připravil další šokující překvapení, a sice žádost o rozvod. Dosud totiž manželé řešili pouze péči o dceru do doby rozvodu, ale bývalý ministr se na poslední chvíli rozhodl manželství definitivně a oficiálně ukončit.

Nejmladší Stropnickou navíc za dva týdny opět čeká školní docházka a tak se Hanychová rozhodla jí její poslední dny prázdnin trochu oživit. 

 

 

 

Default User Image
Marta, 19.08.2022 19:39
Agátu zastíní už snad každá druhá mladá holka, či mladá paní. S tím tetováním na rukou vypadá jak špinavá, a v obličeji je také na svůj věk hodně vyžilá. Leckterá 40+ vypadá mnoho lépe, než Agáta.
Default User Image
Anonym, 19.08.2022 21:10
Kordula na 16 let docela hruza, zamilovaná jako nechci rict kdo.....
Default User Image
Julie, 19.08.2022 21:49
Hanychová je obluda🤢dle,kterých kritérií z ní udělali "modelku"🤮🤦Kordula se mi líbí je krásná ale v 16 jí nechává Žilková pořád propagovat,je to ...☹️asi se to už líbí i ty Kordule☹️Kubelková,Žílkova. .na jedno brdo,rádi vystavují svoje"děti".