Další těhotenství v Ulici. Magda šokuje Prokopa
Zdroj: TV Nova

Další těhotenství v Ulici. Magda šokuje Prokopa

Vytvořeno dne 07.04.2023

Pro fanoušky a diváky seriálu Ulice na TV Nova je těhotenství ženských hrdinek seriálu stále velké téma. Na sociálních sítích spolu zaníceně diskutují, kdo by mohl v nejbližší době otěhotnět a rozšířit řady uličních maminek.

Celkem nedávno se miminko skloňovalo ve všech pádech také u Magdy (Veronika Čermák Macková) a Prokopa (Ondřej Studénka). Jednalo se spíš o vtipný sled nejrůznějších nedorozumění, kdy si jejich přátelé Ota (Filip Rajmont), Irena (Kateřina Holánová) nebo Mirek (Daniel Bambas) mysleli, že jeden z nich začal po děťátku toužit, popř. to spolu již řeší. Když se vše vysvětlilo, Magda a Prokop se navzájem ujistili, že na založení rodiny ještě mají času dost.

Jenže den se sešel se dnem a je to tu zase. U Magdy a Prokopa se znovu začíná mluvit o miminku. Navíc už naprosto konkrétně. Prokopovi kvůli tomu taky pořádně zatrne, neboť věří, že s Magdou mají toto téma na docela dlouhou dobu uzavřené. Teď se ovšem dozví, že věci nemusí být takové, jak si celou dobu myslel. Co a jak mu Magda oznámí? A jaká je jeho první reakce?

Zdroj: TV Nova

 

 

 

Default User Image
Michal, 07.04.2023 10:30
Naprostá degradace národa,co dokáže čumět na tuhle otřesnou píčovinu !!!
Default User Image
Míla, 07.04.2023 11:17
Nikdo nikoho nenutí se dívat. Takže pánové přepněte na jiný kanál.