Dana Morávková se obula do bulváru. Rozvod s manželem se propíral často
Zdroj: herminapress

Dana Morávková se obula do bulváru. Rozvod s manželem se propíral často

Vytvořeno dne 27.02.2023

Dana Morávková si svého času bulvárního zájmu užila své. Nyní se karta obrátila a oblíbená herečka se sama promění v bulvární novinářku, která potřebuje udělat rozhovor se slavným hercem.

Video soubor

Zdroj: Aplausin.cz

„Já nemám žádné problémy s bulvárem, ale jeden čas nás s manželem bulvár pořád propíral. Jsme s Petrem spolu 27 let a bylo období, kdy jsme se pořád rozváděli a rozcházeli. Mně to tenkrát bylo líto, protože ještě žila moje i Petrova maminka a určitě je to trápilo. Byly ze staré školy, kde platilo, co je psáno, to je dáno,“ usmívala se herečka.

Dana Morávková si svoji bulvární novinářku zahraje v komedii Bavič, kterou v Divadle Bez zábradlí zkouší po boku urostlých chlapů Karla Zimy a Jana Řezníčka. Pro herečku pokušení veliké. Zaplní opět titulní stránky bulváru? „Dnes je mi úplně jedno co bulvár napíše, protože jsem připravená na to, že mě dalších 27 let budou rozvádět. Já vím, že nejlepšího chlapa mám doma a jsem upřímně ráda, že nemám doma herce, ale muzikanta.“

Trio Morávková, Zima a Řezníček si spolupráci na komedii Bavič vyloženě užívají a při focení plakátu je to znát. „S Kájou se známe dlouho a s Honzou Řezníčkem dokonce spolu hrajeme v představní Hra, která se zvrtla, také na prknech Divadla Bez zábradlí. Proto Bavič se mi s kluky zkouší bezvadně,“ uvedla Dana Morávková a pozvala diváky na premiéru nové komedie, která se koná 5. dubna.  

 

 

 

Default User Image
Petr, 02.03.2023 13:10
Takhle nalíčená vypadá jako naše emeritní carevna Nagiová - Nečasová.