Do vily plné influencerů nastoupila kráska s exotickými kořeny. Jak si povede v soutěži o půl mega?
Zdroj: TV Prima

Do vily plné influencerů nastoupila kráska s exotickými kořeny. Jak si povede v soutěži o půl mega?

Vytvořeno dne 19.05.2021

Skupinu influencerů v reality show Like house rozšíří nová soutěžící! Od dnešního dne do vily nastoupí a o výhru v hodnotě půl milionu korun bude bojovat jednadvacetiletá influencerka s perskými kořeny Djany, která žije v České republice už dvanáct let.

Na TikToku a Instagramu vystupuje pod přezdívkou @proste_djany, je známá svými názorovými videi a tím, že říká vše otevřeně a bez okolků. Její tiktokový profil sleduje přes dvě stě šedesát pět tisíc fanoušků, na Instagramu téměř čtyřicet tisíc.

„Potřebovala jsem vyjít ze své komfortní zóny a myslím, že Like House bude dobrá zkušenost. I přesto, že se bojím, co se tady stane. Díky účasti v této reality show se přesvědčím, kdo z lidí v mém okolí jsou opravdoví kamarádi, a kdo ne. Vím, že hodně lidí pořad odsuzuje a mně to ukáže, jestli mě kamarádi podpoří, i když se jim pořad nelíbí. Je to pro mě zkouška. Nechám se překvapit, co se stane. Raději nic neočekávám, pak jsem totiž vždycky zklamaná,“ přiznala před nástupem do vily Djany. Koho se nová soutěžící ze stávající party bojí nejvíc a na koho se těší? „Díky kauzám se bojím skoro všech účastníků. Nerada bych někoho nechtěně urazila. Těším se třeba na Tomiho a Jenise. Ti nejsou na ničí straně, nehádají se a lidi je mají rádi,“ prozradila nová soutěžící.