Herečka Jitka Sedláčková se s „hejtry“ nemaže. Vykáže je do patřičných mezí
Zdroj: herminapress

Herečka Jitka Sedláčková se s „hejtry“ nemaže. Vykáže je do patřičných mezí

Vytvořeno dne 25.06.2024

Herečka Jitka Sedláčková se objevila na soustředění finalistů projektu Anděl mezi zdravotníky. Poznala soutěžící zdravotníky a nafotila fotku do kalendáře soutěže. Udělala to ráda, protože jí tato soutěž dávávelký smysl.

„Anděl mezi zdravotníky je akce, které se zúčastním s veškerou, vážností a hrdostí, dává mi totiž smysl. Nesklouzává do nějakého zábavního průmyslu, že se hodnotíme, kdo je hezký chlap a žena, ta soutěž je o něčem jiném. Tady jsou dámy a pánové, kteří si zaslouží ohromnou úctu a obdiv, a já jsem pyšná, že u toho mohu být,“ uvedla Jitka Sedláčková v Hotelu Studánka na Rychnovsku, kde se soustředění Andělů konalo.

Tváře finalistů a známých osobností, kteří letošní, již 5. ročník soutěže Anděl mezi zdravotníky podporují, se objeví na sociálních sítích.S těmi má někdy Jitka Sedláčková neblahé zkušenosti. „Jiní to mají daleko horší, já jen „hejty“ hůř snáším. Nedělám nikomu nic zlého, svědomí mám čisté, a proto mě překvapuje, co lidé napíší. Většinou tedy reaguju tak, že „hejtaře“ vykáži do patřičných mezí. A co bych tedy poradila Andělům? Buď nereagovat, nebo říci tak dost, nesledujte můj profil.“.

V Hotelu Studánka, pár kilometrů za Rychnovem nad Kněžnou, si finalisté soutěže Anděl mezi zdravotníky a známé osobnosti užili také wellness, dobrou kuchyni, okolní krásnou přírodu, pod širým nebem zhlédli veřejné divadelní představení Růžové svatby s Michaelou Dolinovou a Vilmou Cibulkovou a další večer si užili vystoupení Mariana Vojtka, Josefa Vágnera, Jana Bendiga, Ilony Csákové, Šárky Rezkové, Renaty Drössler, Veroniky Žilkové, Zuzany Bubílkové a Michaely Pecháčkové.

Všichni fotili fotky do nového kalendáře na příští rok pod taktovkou Jiřího Hermana ml., kam se zapojili nejen osobnosti, ale i starosta města Náchod Jan Birke, a vše bylo doplněno výrobky od společnosti Chirana T. Injecta, výrobce profesního oblečení Cadenza, knihy od společnosti Knihy Dobrovský, vitamíny od společnosti Senimed a lůžko od Proma Reha Česká Skalice, testy od Tests4Cancer. Oba společenské večery byly dobročinné a výtěžek 27 134 koruny poputuje na transparentní účet Nadačního fondu Šťastná hvězda na nákup invalidního vozíku pro malého Bedříška.

Ředitel soutěže David Novotný pořádá finále projektu Anděl mezi zdravotníky 24. srpna 2024 v Náchodě, v Městském divadle Dr. J. Čížka. „Letos pořádám už 5. ročník tohoto mého projektu. Každý rok se setkávám s výjimečnými lidmi. Jsou to nejen odborníci, ale také velcí srdcaři a to se mi líbí. Potkávají se tu lékaři, zdravotní sestry, stomatologové, laboranti, pečovatelé, sociální pracovníci, mohou si vyměnit zkušenosti ze svých pracovišť či sipopovídat si se známými osobnostmi. To všechno klidné prostředí v Hotelu Studánka umožňuje. A při finále soutěžící představí své obory široké veřejnosti.“

Kdo se 24. června v Náchodě ve finále Anděl mezi zdravotníky představí?

1. Bc. Romana Jelínková Jehličková - 48 let, Nemocnice Na Františku Praha, chirurgické oddělení, vrchní sestra

2. MUDr. Štěpán Opluštil - 34 let, Oblastní Nemocnice Trutnov a.s., lékař Gynekologie a porodnictví

3. Svatopluk Žáček - 46 let, Fakultní nemocnice Bulovka, vedoucí nelékařských zdravotnických pracovníků oddělení urgentního příjmu

4. MUDr. Jana Zapletalová - 64 let, Za sklem o.s., psycholog,

5. Mgr. Alena Makarová - 55 let, Všeobecná fakultní nemocnice Praha, vedoucí zdravotně-sociálního oddělení

6. Ing. Kateřina Poláchová  - 29 let, Masarykův onkologický ústav Brno, radiologická asistentka,

7. MUDr. Milena Dokoupilová  - 55 let, Nemocnice Hořovice, primářka neonatologického oddělení,

8. Mgr. Jana Hrachová - 49 let, Ústřední vojenská nemocnice Praha, vrchní sestra oddělení dlouhodobé péče,

9. MUDr. Petr Zeithaml - 49 let, Nemocnice Beroun, primář jednodenní chirurgie

10. Mária Reissausová - 51 let, Domov Paprsek Olšany, pracovník v sociálních službách

11. Bc. Kristýna Neurvithová - 29 let, Akeso Poliklinika Praha, radiologická asistentka

12. MUDr. Petr Holba - 39 let, Krajská zdravotní a.s. Litoměřice, vedoucí lékař centra porodní asistence, porodnice Litoměřice, zástupce primáře

13. MUDr. Kamila Bartoňová - 53 let, Zubní klinika Komfort Dental, vedoucí zubní lékařka

14. Lucie Niklová - 54 let, Unilabs Odběrové místo Zárubova - Praha, odběrová sestra