Hiphopová skupina Kontrafakt šokuje! Chystá obří show, která tu ještě nebyla
Zdroj: herminapress

Hiphopová skupina Kontrafakt šokuje! Chystá obří show, která tu ještě nebyla

Vytvořeno dne 15.12.2022

Legendární hiphopová skupina Kontrafakt rozjíždí novou éru. Trio Ego, Rytmus, Anys připravilo největší hudební show, jakou kdy pražská O2 arena viděla, a slibuje neopakovatelný hudební a vizuální zážitek, který bude nejen pro fanoušky tohoto žánru. Po delší odmlce totiž přichystali show nebývalých rozměrů s rozpočtem pohybujícím se v osmiciferných číslech.

Scéna nevídaných rozměrů zasahující do poloviny haly a až k samotnému stropu – na hraně rozměrových možností O2 arény. LED stěna o velikosti osmipatrového paneláku. Mnohatunové objekty o velikosti rodinných domů pohybující se nad diváky. Množství pyrotechniky, které v pražské O2 areně ještě nebylo. Sofistikované technologie, jaké nejsou na koncertech běžně k vidění. To vše chystá Kontrafakt ve spolupráci s Mafia Records na své obří show, která se uskuteční 23. září 2023 v pražské O2 areně.

Monumentální scénu připravuje jeden z dvaceti nejuznávanějších světových designérů Martin Hruška, který je proslulý gigantickými scénami a je vždy garancí dechberoucího zážitku. V Česku jeho díla mohou diváci znát například z show Leoše Mareše nebo Queen Relived.

„Je mi ctí spolupracovat na tak velkorysém projektu a s tak skvělými muzikanty. Skláním se před odvahou producentů z Mafia Records Tomášem a Davidem Snášelovými i Rytmusem, Egem a Anysem, kteří se rozhodli investovat obrovskou částku na postavení show, která svým rozsahem nemá v Česku ani na Slovensku obdoby. Z mého pohledu je to zatím největší a nejdražší show, kterou jsem pro Českou republiku navrhoval. Jsem přesvědčený, že lidi, kteří nebudou na této show, budou později velmi litovat,“ popisuje své veledílo Hruška.

Kontrafakt je kultovní hiphopové uskupení, které vzniklo v roce 2001 na Slovensku. Jeho členy jsou Rytmus (Patrik Vrbovský), Ego (Michal Straka) a DJ Anys (Ondrej Beňačka). Mají za sebou stovky odehraných koncertů po celém světě a celkem pět řadových alb. Po několikaleté koncertní odmlce se tato legendární trojice vrací, aby uspořádala největší hudební show v dějinách pražské O2 areny. Vstupenky jsou již v prodeji.

„Stovky tun vybavení svezené z půlky Evropy a mezinárodní team z pěti zemí. To vše a mnohem víc jsme se rozhodli připravit, abychom vám dali velký zážitek, který si odnesete a zůstane navždy ve vás. Jestli byste měli někdy zbystřit, tak právě teď. Teď, tady a nikdy jindy!" vzkazují fanouškům Kontrafakt.

Zdroj: Tranzistor Label