Like House: Drsný střet Adama a Datla! Dusno, křik a urážky!
Zdroj: TV Prima

Like House: Drsný střet Adama a Datla! Dusno, křik a urážky!

Vytvořeno dne 03.05.2021

V dnešní epizodě reality show Like House dojde k dlouho očekávanému střetu Adama a Datla! Adam totiž během víkendu, kdy influenceři z vily odjíždějí, ve svém live streamu prohlásil, že byl u toho, když mělo dojít k intimnímu kontaktu Datla a Barči.

Video soubor
TV Prima

„Já tam u toho byl, takže… Datel se hrozně vzteká, ale kdyby ty věci nedělal, tak to nikdo nepíše. Lék na to, aby to nepsali, je to nedělat.“ Impulzivního Datla výstup Adama naštval a natočil několik reakčních videí. Když se pak všichni v pondělí ráno sešli ve vile, nastoupil Datel na Adama a došlo k velké hádce. „Přijde ti normální takhle lhát na internetu? Jseš na sebe pyšnej? Nenávidí tě celej národ. Jseš spokojenej? Jseš úplná nula, ulhaná nula, krysa ulhaná. Zklamal jsi mě na plný čáře,“ křičel Datel na Adama. „Datle, v těch dílech to bude. Nedělej si to horší,“ reagoval Adam.

Vyhrocenou situaci svým komentářem trefně shrnul Tomi. „U tebe, Adame, byla blbost, žes to v tom live streamu řekl. Byla to chyba. Tím, že to Datel řeší a zveličuje, tak se o to lidi budou ještě víc zajímat a bude se do toho zamotávat. Kdyby to nechal bejt, tak se nic neděje…“

Premiérová epizoda reality show LIKE HOUSE startuje dnes v 17.15 na Primě.

 

 

 

Default User Image
Sracka, 03.05.2021 18:45
Dvě zasrany buzny.... dej té jim tam robertky a uvidíte co se bude dít