Hrozivá autonehoda i nechutné obtěžování Báry! Víme, co se bude vysílat na jaře v Ulici!
Zdroj: herminapress

Hrozivá autonehoda i nechutné obtěžování Báry! Víme, co se bude vysílat na jaře v Ulici!

Vytvořeno dne 11.01.2024

Aby takový seriál jako je Ulice mohl být denně na vašich obrazovkách, musí dva televizní štáby natáčet klidně sedm dní v týdnu! Než se následně jednotlivé díly připraví, schválí a zařadí do vysílaní, může to trvat i dva měsíce. My jsme na jednom takovém natáčení byli a víme, co vy uvidíte přibližně na začátku jara!

Nemohli jsme si vybrat horší den. Dny, kdy začátkem ledna bylo i 10°C rázem zmizely a my jsme byli v mrazech s televizním štábem v podzemním parkovišti ve štěrboholském obchodním centru v Praze. Teplota na place byla -9°C a herečky Hana Baroňová s Eliškou Bašusovou se zahřívaly, jak se dalo.  Jedna s termoforem s horkou vodou a druhá několika vrstvami oblečení. V pauzách se však hodilo nastartované hrací auto.

Já mám na sobě asi šest vrstev nahoře, dole tři vrstvy, pak mám po těle různě teplítka, takže to tak nějak zvládám, ale jsme pořád ještě před polovinou, takže zeptejte se mě potom!” Prozradila Hana Baroňová, která hraje Ivu Klímovou. Málo kdo ví, že podobně kdysi prochladla v komedii Rafťáci, kde si zahrála jednu z dívek, které jsou na vodáckém táboře! “Točilo se v létě, ale bylo to na Šumavě, takže i když jsme tam byly v těch plavkách, tak nám byla hrozná zima!

Diváci se neptají a tak se točit muselo. Na řadě byly ty akčnější obrazy! Nejdříve nechutné obtěžování Báry a pak Iva Klímová hrozivě srazí autem mladíka! Díky za kaskadéry, kdy Hana Baroňová nikoho srážet nemusela a ráda v inkriminované části natáčení byla zastoupena dublérem! 

Ne, díky bohu se mi nikdy nic takového nestalo ani nechci, aby se to někdy stalo, takže tuto věc odtočím a vymazávám to ze své paměti.“ Vzpomíná na scénu Hanka a hned dodává, jaká je vlastně řidička. “Na začátku mi pan režisér říkal: Tak přijedeš tím autem a zaparkuješ. A já: Aha, dobře. A on: No, ale víc místa jsme ti už udělat nemohli, leda letiště, víš?“ Smál se Jakub Wehrenberg, který je jedním z režisérů seriálu Ulice a určitě ho znáte jako Kvída z filmu Báječná léta pod psa. “Jsem tedy taková víkendová řidička. Jezdím pomalu a velmi opatrně.”

Za to Eliška Bašusová si jako řidička věří! “Já jsem úplně výborná řidička, ale fakt, opravdu. Já jsem jedna z nejlepších řidiček v naší rodině. Nikdy jsem neodřela ani auto, ani zrcátko!” Zdá se tedy, že její tatínek herec Miroslav Hanuš ji to za volantem dobře naučil.

Herečka ale také přiznala, že co se týče podobného obtěžování jako ve scéně, tak zažila i doopravdy! “Ježiš, mě už obtěžovalo tolik lidí. Zeptejte se kterýkoliv ženy v této republice a nikdo vám neřekne, že jí nikdo nikdy neobtěžoval.“ 

Jak dopadne sražený mladík , kdo to byl a jaké následky si ponese Iva s Bárou? Na to si musíte počkat. Nyní hlavně musí Iva vyřešit své těhotenství! Bude to ještě zajímavé! Věřte, že my to víme!