Jen jednou za rok si užijte Noc s hvězdami! Kdy to bude letos?
Zdroj: herminapress

Jen jednou za rok si užijte Noc s hvězdami! Kdy to bude letos?

Vytvořeno dne 29.07.2021

Už po dvacáté třetí se rozezní zpěv a hudba na zámku Zahrádky u České Lípy v rámci benefičního koncertu „Noc s hvězdami“. Jak prozradil pořadatel a zpěvák koncertu Martin France, výtěžek z koncertu půjde pro tuto ohněm poničenou historickou památku, ale především po devastující koronavirové době podpoří českou kulturu, cestovní ruchu a především setkání spoluobčanů mezi sebou.

„Bylo by fajn vidět zase lidi pospolu, bez roušek, s úsměvem na tváři a třeba i se sklenkou vína nebo půllitrem piva,“ míní zpěvák.

Kdo se letošního ročníku zúčastní? Například ostřílená zpěvačka Marcela Březinová, herečka a zpěvačka s ďáblem v těle Yvetta Blanarovičová, malá postavou, ale velká hlasem zpěvačka Magda Malá, zpěvák a skladatel Jarek Šimek, který v současné době boduje snad na všech českých svatbách s hitem Svatební, zpěvák, člen lídr hudební skupiny Angels a syn legendárního zpěváka Karla Černocha, Marek Černoch a již zmíněný zpěvák, producent a v poslední době opět i herec v bláznivé divadelní komedii „Jsem krásná?“ Martin France ad.

Koncert proběhne v sobotu 7. srpna 2021 na zámku Zahrádky od 18:00 a vstupenky bude možné zakoupit buď přes Ticketlive nebo v den konání koncertu přímo na místě.