Lálová a Trávníčkovi si odbydou StarDance a co potom? Vrhnou se na soutěž, kde míry a výška nerozhodují
Zdroj: Se svolením Czech&Slovak PhotoGirl

Lálová a Trávníčkovi si odbydou StarDance a co potom? Vrhnou se na soutěž, kde míry a výška nerozhodují

Vytvořeno dne 15.10.2021

Zatímco jde Pavlovi Trávníčkovi z tancování hlava kolem, jeho taneční partnerka ze StarDance Veronika Lálová a manželka Monika Trávníčková pracují zase na jiném poli. Obě zasedli do produkčního týmu soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Veronika jako umělecký garant a Monika jako kreativní manager.

„PhotoGirl  je klání, ve kterém prvotním faktorem nejsou míry 90-60-90 ani 181 cm. Hledáme krásku, která bude fotogenická, sympatická, komunikativní a bude aktivní na sociálních sítích. Na jaře spustíme castingy a před letními prázdninami uspořádáme pro soutěžící finalistky soustředění. Finále je připraveno na 11. září 2022 a uskuteční se v hotelu Don Giovanni v Praze,“ nastínila Monika Trávníčková, jak bude příští rok probíhat.

PhotoGirl existuje nepřetržitě 8 let a neporazil ji ani Covid-19. „Nepřerušili jsme činnost ani v jednom z ročníků a každý závazek jsme splnili. V dubnu odletíme s dvěma posledními vítězkami do Las Vegas a stejně tak Czech&Slovak PhotoGirl 2022 poletí za velkou louži. Pro letošní ročník je připraveno mnoho novinek. Oproti předešlým letem budou dívky soutěžit ve finále, které nemá v historii soutěže obdoby,“ uvedl prezident soutěže Lukáš Trs.

PhotoGirl chystá 14. prosince velkou VIP PhotoGirl Party, kde se setkají soutěžící s produkcí, porotou, celebritami a dojde také k jednomu velkému překvapení.