Luxusní párty ve Varech: Schicková ukázala nahé těhotenské bříško, jiné modelky zadeček a sexy dlouhé nohy!
Zdroj: herminapress

Luxusní párty ve Varech: Schicková ukázala nahé těhotenské bříško, jiné modelky zadeček a sexy dlouhé nohy!

Vytvořeno dne 05.07.2022

Modelka a nastávající dvojnásobná maminka Kristýna Schicková na sebe strhla pozornost, jen co vešla na party Unicredit Bank. Na sobě totiž měla zelenkavé šaty s odhaleným těhotenským bříškem. Šaty se tak skládaly pouze z podprsenky a dlouhé sukně a modelka tak připomínala těhotnou mořskou pannu. Krásná sestra fotbalisty Patrika Schicka je v šestém měsíci těhotenství a čeká opět chlapečka. Doma už mají synka Elliota.

To influencerka Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A. pro změnu nechala nahlédnout na svůj pevný zadek, který se vyjímal pod průhlednými černými šaty. Co ukazovat měla i modelka Karolína Mališová, jež odhalila celé nohy pod průhlednou látkou. Pro změnu záda si nechala volně dýchat v bílých šatech modelka Andrea Verešová.

Sexy modely na sebe v těchto teplých večerech hodily také švédská přítelkyně hokejisty Davida Pastrňáka a také manželka fotbalisty Davida Limberského Lenka.

Na luxusní párty ale dorazily i více zahalené dámy jako třeba Iva Pazderková, Lívia Klausová, Beáta Rajská, Jana Doleželová, Dagmar Havlová a mnoho dalších.

Oblečená neoblečená se na Möet přípitek přišla krásným tělem pochlubit modelka a moderátorka Veronika Kašáková, jejíž šaty jen těsně zakrývaly intimní partie. Zdá se, že přítomné dámy během covidové pauzy dost na sobě makaly, aby teď mohly svá těla takto vystavovat.