Mariana Vojtka čeká koncert roku. Takový zažije jednou za 50 let
Zdroj: herminapress

Mariana Vojtka čeká koncert roku. Takový zažije jednou za 50 let

Vytvořeno dne 28.09.2023

Zpěvák Marian Vojtko oslavil 20. března 50. narozeniny. Koncert si ale nadělil na úterý 3. října. Mariana Vojtka doprovodí v O2 Universu 40tičlenný orchestr Epoque Orchestra, který řídí Alex Aslamas. Kromě výpravné show čeká diváky také řada hostů a hitů!

„Výzva bude pro mě zpívat s Evou Urbanovou duet Ráj bláznů, který původně zpíval Karel Gott, což je velká zodpovědnost zazpívat si part právě takové hvězdy, a ještě s takovou operní divou. Těším se také na píseň Probuzení z muzikálu Mise a na moje staré pecky a písně z muzikálů,“ říká Marian Vojtko. Jako host nebudou chybět ani 4Tenoři, Monika Absolonová a mnoho dalších. Zazní mimo jiné hity jako Jdi za štěstím, Con Te Partio, nebo písně z muzikálů Dracula a Fantom opery.

„Rád bych na tomto gala koncertě poděkoval všem mým příznivcům za neselhávající přízeň a věrnost a za to, že při mně stáli v dobách dobrých i zlých,“ říká jubilant Marian Vojtko. „A protože v životě nezpívám takřka o ničem jiném než o lásce v mnoha jejích podobách, budu se tohoto nesmrtelného a nevyčerpatelného tématu držet i na tomto koncertě. S tak silným tématem jako je láska, se dá přece pracovat donekonečna. A donekonečna se o ní dá taky zpívat, o čemž publikum přesvědčím právě na koncertě v pražské O2 Universum,“ uzavírá Marian Vojtko pozvání na svůj velký koncert.

Režie koncertu se ujal Michal Caban. Jako hosté vystoupí Eva Urbanová, Tereza Mátlová, Monika Absolonová, Míša Gemrotová, 4 Tenoři a Taneční skupina Jednotka rychlého nasazení.

Producentem koncertu je Tomáš Ságl.

 

 

 

Default User Image
Ostravak, 03.10.2023 03:54
Prodam 1 listek na tento vyjimecny koncert. Manzelka je hospitalizovana. Cena vstupenky na sezeni v treti rade cini 500kc, porizovaci cena 1790kc.