Míša Nosková počítá vrásky. Co na sobě ještě potřebuje vylepšit?
Zdroj: herminapress

Míša Nosková počítá vrásky. Co na sobě ještě potřebuje vylepšit?

Vytvořeno dne 01.06.2022

Jak co nejvíce oddálit stárnutí a udržet si mladistvý vzhled, to by chtěl asi každý z nás. I zpěvačka Míša Nosková pokukuje po nějakém vylepšení. Táhne jí na čtyřicet a jen čeká, až přestane kojit malou dcerku. Pak se do toho pustí.

„Potřebuji vyřešit vrásky, které nemám ráda. Botox nechci, tak si vždycky nechávám aplikovat kyselinu hyaluronovou,“ usmívala se maminka tříměsíční Jasněnky na chodbě laserové a dermatologické kliniky na pražském Karlově náměstí a přiznala: Jako zpěvačka a herečka bych se měla o obličej trošku víc starat. Já jsem totiž takový nepečovací typ. Jsem bohužel schopná přijít domů a jsem tak unavená, že se ani pořádně neodlíčím.“

Míša Nosková má tři a půl měsíce po porodu a dává tělo do původní kondice. „Včera jsem byla například ve fitku a mám pocit, že moje svaly odešly někam na dovolenou. Ale paradoxně se nyní dostávám do formy lépe než před jedenácti lety s první dcerou. Při Elišce jsem na to dlabala, přibrala 20 kilo a shazovala je dva roky. Teď jsem cvičila do poslední chvíle před porodem a hned jak to šlo, k pohybu se vrátila. Potěšilo mne, že jsem nemusela měnit šatník a kostýmy v divadle. Pořád mám velikost 38 - 40. Jen cítím, že potřebuji tělo zpevnit, jsem povolená. Protože ale ještě kojím, tak to opravdu nechci nějak hrotit a musím si přidávat postupně, “ uvedla Míša Nosková. Prý až se tělo po mateřství ustálí, omrkne, kde by bylo potřeba co vylepšit a s důvěrou se svěří známé klinice.