Móda z červeného koberce: Rolins v oranžové, Geislerová v šatech z piva. Křenková se Sandevou se držely černé
Zdroj: herminapress

Móda z červeného koberce: Rolins v oranžové, Geislerová v šatech z piva. Křenková se Sandevou se držely černé

Vytvořeno dne 01.07.2023

Jako paleta barev vypadaly společenské róby slavných dam, které letos vynesly na červeném koberci během zahájení Mezinárodního filmového festival v Karlových Varech. Na barvy vsadila Peštová, Ester Geislerová, Čvančarová i Dara Rolins, jen Křenková se Sarou Sandevou neriskovaly.

Aňa Geislerová (47) – herečka. Jako anděl vypadala ve smetanových šatech jedna z našich nejlepších hereček. Róba tvořená ze šifonu posetá bílými puntíky z dílny Jakuba Polanky jí krásně šly k bělavé pleti. Navíc si nesla s sebou svůj malý příběh. Geislerová se novinářům svěřila, že její šaty půjdou do dražby. „Jsou vyrobeny z plzeňského piva, které máme všichni rádi. Jsem žena vystupující z pivní pěny,“ prozradila pro Českou televizi. Výtěžek z jejich prodeje pak půjde na Centrum Paraple.

Ester Geislerová (39) - herečka. Tak střídmou barvu jako její starší sestra Aňa Ester Geislerová rozhodně nevynesla. Ta vsadila na zářivě zelenou. K blond vlasům jí tato jedovatá barva kupodivu sedla. Model byl sám o sobě už tak výrazný, že nebylo třeba žádných jiných doplňků, dokonce ani kabelky. Nicméně volány na rukávech přidaly Ester nějaké to kilíčko navíc.

Daniela Peštová (52) – modelka. Krásné skládané šaty pudrově růžové barvy z butiku Elle oblékla Daniela Peštová. Šatům dominovaly široké pruhy do tvaru V přes dekolt, které pokračovaly do vlečky, a se sukní je rozdělovala silnější stužka ve stejné barvě. Modelka už pak zvolila jen decentní zlaté šperky a psaníčko v cihlové barvě. Modelka v růžové róbě vypadala jako cukrová panenka.

Jitka Čvančarová (45) – herečka. Herečka si v pestrých barvách libuje, ostatně není to poprvé, co se ve Varech ukázala ve fuchsiových šatech. Tentokrát zvolila objemné šaty perfektně zakrývající celou postavu. Šatům nechyběl ani stojáček ani dlouhá vlečka přes ramena. Čvančarová model doplnila decentními sandály na vysokém podpatku a zvolila k nim malé stříbrné psaníčko. Pod rozpuštěnými vlasy se pak skrývaly mohutné stříbrné náušnice.

Dara Rolins (50) – zpěvačka. Slovenská zpěvačka se také nechala inspirovat letními barvami, když přemýšlela, co si na červený koberec obleče. Nakonec se rozhodla pro meruňkovou barvu bohaté sukně, ke které si vzala třpytivý croptop. Se svou drobnou a tvrdě vymakanou postavou si to může dovolit. V pestrobarevném modelu, který doplnila výraznými šperky a stříbrnou kabelkou, doslova zářila.

Eliška Křenková (33) – herečka. Žádné experimenty s barvami letos nedělala Eliška Křenková. Ta ale zaujala jinak. V šatech složených z trikotu s rolákem a dlouhými rukávy a z průhledné látky poseté kamínky se pochlubila nejen štíhlými nohami, ale také pevným zadečkem. Veškeré doplňky, včetně střevíců pak Eliška zvolila v černé barvě, aby volně splývaly s večerní róbou.

Sara Sandeva (26 ) – herečka. Krásná herečka makedonského původu nikdy nezklame. Vždy vsadí na střídmost a eleganci a téměř vždy se jí to vyplatí. Ani tentokrát nešlápla vedle, když oblékla černé šaty s perletí na jedno rameno a s delší vlečkou. Oživila je bílými lodičkami se stříbrnou špičkou a kabelkou z peří. V jejím případě tomuto modelu nelze nic vytknout.