Naštvaná zpěvačka z Verony: Malý syn spadl a zlomil si kost! Nemocnice úraz přehlédla
Zdroj: herminapress

Naštvaná zpěvačka z Verony: Malý syn spadl a zlomil si kost! Nemocnice úraz přehlédla

Vytvořeno dne 19.08.2022

Děsivé chvíle zažila zpěvačka Veronika Stýblová (28) ze skupiny Verona, když byla s malým 1,5 roku starým synkem na dětském hřišti. Malý Sebastian nešťastně spadl z prolézačky a ošklivě se zranil.

Ač se zpěvačka snažila sebevíc, aby svého synka chránila před pádem, nakonec se tak stalo. "Bohužel se zaklonil a přepadl. Výška pádu 1,5 metru," svěřila se na Instagramu Stýblová. Ihned svého syna prohlédla a raději s ním odjela na vyšetření do nejbližší nemocnice v Benešově. "Paní doktorka ho prohlédla a usoudila, že až na pár odřenin je v pořádku, a že rentgen nebude potřeba, že prý vše drží, tak jak má. Sebík měl úraz hlavičky, ucha, tváře a spadl na rameno," vysvětila ustrašená maminka.

Odjeli tedy domů, ale malý klouček si neustále ukazoval na ramínko. Když se ho zpěvačka snažila lehce prohmatat, okamžitě začal plakat a říkat au. "Objevila jsem bouličku a moc se mi to nezdálo," pokračovala ve vyprávění. Rozhodla se tedy znovu vydat do pražské nemocnice. "Pan doktor, když ho viděl a prohlédl, hned říkal, že se mu ta klíční kost moc nezdá," přiznala zpěvačka s tím, že i samotný doktor byl naštvaný, že v předchozí nemocnici mu neudělali rentgen.

Nakonec se ukázalo, že Sebastian měl skutečně zlomenou klíční kost. "Jsem strašně smutná, protože mi ho bylo líto, že ho to chudáčka muselo bolet a já žila v domnění, že to nic není, protože mi to řekli v jiné nemocnici. A také jsem byla pořádně nas*aná, že to zanedbali," dodala na závěr rozčílená Veronika. Výběr nemocnice už si příště pořádně rozmyslí.