Hvězda StarDance a seriálu ZOO Pavla Tomicová shodila 20 kg! Co jí pomohlo?
Zdroj: herminapress

Hvězda StarDance a seriálu ZOO Pavla Tomicová shodila 20 kg! Co jí pomohlo?

Vytvořeno dne 02.06.2022

V poslední době se váha herečky Pavly Tomicové houpe jako na houpačce. Nikdy se nepyšnila super štíhlou postavou, spíš naopak. Teď je herečka ale o poznání hubenější. Podařilo se jí shodit rovných dvacet kilogramů.

Z komediálních filmů jako Rafťáci či Snowboarďáci si ji diváci pamatují jako ráznou boubelku, od které by nikdo nechtěl schytat pár facek. Před čtyřmi lety ale přišel zlom, když dostala nabídku z taneční soutěže StarDance. Kila šla okamžitě dolů. Tehdy díky tvrdým a pravidelným tréninkům zhubla neuvěřitelných 25 kilogramů. K tomu navíc musela změnit jídelníček kvůli cukrovce.

Pak ale přišla pandemie. Koronavirus, který mnoho herců usadil doma, ji neprospěl a Tomicová kila opět nabrala. „Byla jsem zvyklá, že se hodně hýbu, a najednou to kvůli covidu nebylo možné,“ přiznala deníku Aha! Tomicová. V té době ji zároveň zlobilo koleno, což jí omezovalo v pohybu ještě víc. K tomu navíc povolila v sebedisciplíně, co se týče zdravé stravy, a to zapříčinilo, že shozená kila opět nabrala.

To jí rozzlobilo, a tak začala dodržovat znovu správný jídelníček. Opět musela vyřadit, kromě jiného, sladké limonády, pro které má slabost. „Opravdu jsem špatně jedla, teď se snažím být střídmá,“ prozradila svůj recept na štíhlejší postavu. A vrátila se i k pohybu. Nejvíc ji pomáhá natáčení primáckého seriálu ZOO, který ji nyní hodně zaměstnává. Největší odměnou pro Tomicovou je, že opět může nosit o dvě konfekční velikosti menší oblečení.

Díky StarDance dramaticky zhublo hned několik účastníků. Bývalý tanečník Richard Genzer tehdy hlásil úbytek dokonce o několik desítek kilogramů, Mahulena Bočanová shodila 18 kilogramů a dvě konfekční velikosti vypotil na parketu také krasobruslař Tomáš Verner či štíhlounké herečky Marika Šoposká nebo Veronika Arichteva. Jediný, kdo naopak během prvních tréninků přibral, byly herečky Miluše Bittnerová a Jana Plodková.