Tahle mladá kočka svádí v seriálu Sestřičky. Jak točí milostné scény?
Zdroj: TV Prima

Tahle mladá kočka svádí v seriálu Sestřičky. Jak točí milostné scény?

Vytvořeno dne 14.11.2020

Křtem ohněm si prošla i mladinká herečka Natálie Halouzková, pro kterou byla milostná scéna v seriálu Sestřičky vůbec první. Svoje seriálové „poprvé“ si odbyla s kolegou Ondřejem Krausem, s nímž se poznala jen pár minut před akcí.
„Byl to náš první natáčecí den s Ondrou, a předtím jsme se vůbec neznali. Sotva jsme se seznámili, už jsme spolu byli na gauči,“ směje se Natálie Halouzková, která v roli zdravotní sestřičky Katky stále hledá toho pravého.

Video soubor

Na tom, jestli je tím pravým Ondřej Kraus alias záchranář Jakub, bude mít podíl právě tahle scéna. Na její natáčení Natálie jen tak nezapomene. „Nebyla to sice nejpříjemnější scéna, jakou jsem kdy točila, ale nebylo to tak hrozné, jak jsem předpokládala. Víc než my si ji ale užili kolegové Míša Tomešová a Petr Ryšavý, kteří tohle natáčení sledovali v maskérně z obrazovky a evidentně se dobře bavili. Jedli u toho popcorn, natáčeli nás na mobil a měli z toho legraci. Naštěstí jsem to v tu chvíli nevěděla,“ vypráví s úsměvem sympatická zrzka, která se ale rozhodně nemá za co stydět.

Její tělo viděli už diváci primáckého seriálu Krejzovi.

Její tělo viděli už diváci primáckého seriálu Krejzovi, kde se svlékla do spodního prádla. „Je to součást práce, není to asi úplně nejvíc přirozená věc promenádovat se před dvaceti lidmi ze štábu, ale stud musí jít stranou. Nemám naštěstí komplexy ze svého těla, problém mi to nedělá, ale že bych to vyhledávala, to vážně ne,“ přiznává mladá herečka. I ona pošle svého partnera z dohledu obrazovky. „Já se na to určitě podívám, abych věděla pro příště, ale přítel na to koukat nebude,“ říká skálopevně.

Seriál Sestřičky sledujte každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě!

 

 

 

Default User Image
Anonym, 14.09.2022 01:37
ta fotka ve spodnim pradle je ze serialu krejzovi 10.dil vitm to protoze to mam stahly a jeste dneska si nad touhle kockou vyhonim