Nosková s Grossovou si zaletěly na večeři na Zanzibar
Zdroj: herminapress

Nosková s Grossovou si zaletěly na večeři na Zanzibar

Vytvořeno dne 08.02.2021

České zpěvačky Michaela Nosková a Natálie Grossová vyrazily za sluníčkem do stejné destinace a tak místo v ČR si společnou večeři dopřály na vzdáleném Zanzibaru.

"Úplně náhodou to vyšlo tak, že jsme tam byli s Jindřichem poslední den a holky zrovna přicestovaly. Tak nám přišlo škoda to promeškat a vyrazili jsme na večeři,“ objasnila Míša onu náhodu.

„Na Zanzibaru jsme byli asi jen 5 dnů. A protože nejsme žádní plážoví povaleči, stihli jsme toho poměrně dost. Koupání v jeskyních, místní deštný prales a také plavbu na té jejich zanzibarské "luxusní plachetnici," směje se Nosková.

"Tam jsem si teda stihla uhnat parádní úžeh, ale naštěstí to vyřešilo hodně obkladů z rostliny aloe, které je tam spousta a obklady z octa. Jinak jsme čas trávili především ve vnitrozemí v Tanzanii. Ta je naprosto úchvatná a mám pocit, že 15 dnů je prostě málo. Ale vzhledem k tomu, že spolupracujeme s místní firmou GoTanzania Safari, předpokládám, že to nebylo naposledy," uzavřela Míša, která se s partnerem Jindřichem již vrátila do Česka a jak sama říká, zjistila, že to bylo na poslední chvíli před dalšími omezeními.