Otužovací mánii celebrit už praktikují i jejich děti!
Zdroj: Instagram.com

Otužovací mánii celebrit už praktikují i jejich děti!

Vytvořeno dne 12.01.2021

Jednou z nejvýraznějších aktivit, se kterou se poslední dobou můžeme u našich známých osobností nyní setkat, je bezpochyby otužování. A tento trend začíná přesahovat i na tu nejmladší generaci. Na jejich děti.

Jednou ze zkušených otuželkyň je už i modelka a moderátorka Lucie Křížková. Ta se již této aktivitě věnuje přes rok a nemůže si ji vynachválit. Podle jejích slov to celkově prospívá k lepší náladě, vyšší výkonnosti, lepší pleti, silnější imunitě a pozor, i ke kvalitě intimního života!

V ledových koupelích ji podpořil i její manžel David, který sice moc nezvládá studenou sprchu, ale koupání venku při teplotě kolem nuly mu problém nedělá. To samozřejmě můžete posoudit sami v naší galerii.

Netrvalo dlouho a s prvním sněhem se do otužování daly i jejich děti, dcera Lola a syn Davídek. Nejdříve jen na chvíli proběhli bosky po čerstvě napadaném prašanu. Celé to bylo spíš formou hry, a i když to dětem evidentně nevadilo, Lucka, jako zkušená máma ví, že vše jen na chvilku a s mírou. 

Otužování je prostě momentálně in. A pakliže jste fyzicky zdraví a máte pevnou vůli, můžete se začít otužovat i vy. Jak jsme říkali, rozhodně v tom nebudete sami. Ve Vltavě se můžete třeba jednou potkat i s herečkami Evou Decastelo, Bárou Mottlovou, Sandrou Pogodovou, Kristýnou Frejovou nebo s moderátorem Petrem Vágnerem či hercem Romanem Vojtkem