Pepa Kůrka vyměnil modeling za koště. Chceš být krásný, tak makej!
Zdroj: herminapress

Pepa Kůrka vyměnil modeling za koště. Chceš být krásný, tak makej!

Vytvořeno dne 06.01.2023

Budoucí otec, Muž roku 2016 Josef Kůrka ani pod tíhou nadcházejících rodičovských povinností nezapomněl na to, že musí být šik. Návštěva u kadeřníka Vítka Romance a kosmetika Pityho je pro něj samozřejmostí, i když si jejich péči pak musí „odmakat“!

„To je život, nic není zadarmo. Vítek mi pak vrazí koště do ruky a nesmí po mně zbýt na zemi ani chlup. Prý jestli chci být krásný, tak se musím snažit. Ale kluky mám rád, tak mi to problém nedělá,“ smál se Pepa, jehož snoubenkou je známá influencerka a účastnice reality show Like House Angie Mangombe.

 A s touto exotickou kráskou Pepa vybírá jméno pro svého budoucího potomka. „Nevíme, jestli to bude kluk nebo holčička. Oba ale toužíme po klukovi. Já bych chtěl Pepu, ale předpokládáme, že miminko bude tmavé pleti a k tomu by Josef neseděl. Proto jsme našli jméno Rafael, jako Želva Ninja,“ usmíval se věčný optimista Pepa Kůrka a už vážně dodal: „Moji rodiče se rozvedli, každý měl svou rodinu a mne vychovali babička a děda. Angie to měla složitější. Tátu z Angoly nepoznala a maminka je Slovenka, ale s tou také nevyrůstala a vychovávali ji prarodiče. Po smrti babičky se o její výchovu dělili tety a děda. Takhle to určitě nechceme. Nepřipustíme, aby naše dítě vyrůstalo s jedním rodičem. S Angie chceme hodně dětí. Bavili jsme se o čtyřech, ale teď když vidím, jak je jí v těhotenství zle a má svoje náladičky, stáhli jsme to na dvě."

Svatbu Pepa a Angie plánují až po porodu. Josef jen doufá, že to nebudou takové nervy jako zásnuby. „Spolužák ze střední školy provozuje restauraci a navrhl mi, abych u něj udělal zásnuby. Měl jsem ošklivou krabičku na prstýnek, tak nás napadlo, že ten kroužek zapíchneme do dortu. Nebál jsem se, že mě Angie odmítne, ale celou dobu jsem se modlil, aby prstýnek nespolkla. Byly to nervy,“ usmíval se při vzpomínce Muž roku 2016, finalista TOP 16 ve světové soutěži mužské krásy, model a fitness trenér pyšnící krásnou přirozenou barvou vlasů, kterou mu ostatní muži závidí. Pepa připustil, že už stárne a šediví.

„První šediny jsem měl v 9. třídě a s tím jsem smířený nebyl. Teď se nepotřebuji barvit. Vítek mi vlasy vždycky jen upraví a vzhledem k tomu, že si vlasy geluji od 12 let, tak vím, kam sáhnout. Myslím ale, že mi moje barva vlasů přidává roky. S Angie jsme dělali stream na Tik Tok a třináctileté děti jí psaly, jestli nejsem její děda. Doteď nevím, jestli to myslely vážně,“ vyprávěl Pepa, který si také užíval péče kosmetika Pityho. „Upravuje mi obočí, čistí pleť a pak mi dělá masku. Přesně nevím, co tam kouzlí. Jednou mi Pity dělal i depilaci nohou a to už fakt opakovat nebudu. Ale jinak docela o sebe pečuji,“ uvedl Pepa a ještě se pochlubil, že přestal pít alkohol, když si jeho těhotná snoubenka také nemůže dát skleničku a omezil kouření, protože to budoucí mamince nevoní.