Postelová scéna Sandry Novákové: Co na to říká její partner, režisér Vojta Moravec ?
Zdroj: TV Prima

Postelová scéna Sandry Novákové: Co na to říká její partner, režisér Vojta Moravec ?

Vytvořeno dne 12.11.2020

Touha, vášeň a milostná vzplanutí ovládnou seriál Sestřičky. A jak se s milostnými scénami vyrovnává Sandra Nováková, když seriál režíruje její skutečný partner Vojtěch Moravec?

Co se škádlívá, rádo se mívá. Tohle přísloví jednoznačně podtrhují seriálové postavy Sandry Novákové a Jana Nedbala alias doktorky Saši Růžičkové a zdravotního bratra Lukáše Hartmana. Přestože sexuální napětí mezi nimi diváci pozorují od jejich prvního setkání, svádění dosud připomínalo spíš hru na kočku a na myš.

Zatímco diváci milostné scény zbožňují, herci je v oblibě nemají.

Sandra Nováková má situaci ztíženou o fakt, že režisérem seriálu Sestřičky je její partner Vojtěch Moravec. Přestože jsou zvyklí seriál ze zájmu sledovat, dnes večer tomu prý bude jinak. „Dneska řeknu Vojtovi, aby šel večer někam ven. Nebudeme se na to společně dívat, rozhodně ne,“ říká rezolutně Sandra, která tak svého partnerka odsuzuje ke skutečně dlouhému kroužení při procházce se psem.

A jak probíhalo natáčení? „Tenhle díl Vojta naštěstí nerežíroval. Ale kdyby to tak bylo, zvládli bychom to. Museli bychom se od toho oprostit a nemyslet na to. Nejsem to já, je to role. A Vojta je profesionál. Ve filmu Matky mám velkou líbačku s Vaškem Neužilem, a tu Vojta dokonce vrátil, protože ji chtěl natočit víckrát i z bližších úhlů,“ prozradila Nováková.