Poznáte tuhle pokladní? No, to je přece...
Zdroj: herminapress

Poznáte tuhle pokladní? No, to je přece...

Vytvořeno dne 26.08.2020

Na čtrnáctý charitativní bazar Be Charity, nadačního fondu Báry Nesvadbové, do Žofín Restaurantu dorazila „upravená“ k nepoznání. Na hlavě apartní hučku, lehce rozevláté odění a na tváři nezbytnou roušku, prostě dáma, v níž by jen málokdo poznal, že jde o oblíbenou herečku. Ale bylo tomu skutečně tak. Detektivní oko po chvíli pozorování odhalilo, že pod „maskou“ se skrývá Jitka Čvančarová. A nedorazila jen tak kvůli společenským povinnostem, ale okamžitě se zapojila do dění.

Mezi kupujícími a zkoušejícími byla celá řada známých tváří.

„Jsem na téhle skvělé akci už po několikáté a rozhodně ne naposled. Když jde o to pomoci, tak jsem zásadně pro. Určitě si tady i tentokrát, až bude chvilka, omrknu, co sem lidé a kamarádi donesli a něco si koupím. Teď, jak vidíte je tu frmol, a neutrhnu se. Navíc jako častá aktivní návštěvnice těchhle bazarů jsem se jako pokladní pozvolna vypracovala a jsem už zástupkyní šéfky pokladen, takže funkce jako hrom. A prosím, žádné zdržování, vidíte, že tu mám frontu kupujících,“ mile, ale kategoricky nás odpálkovala Jitka a věnovala se zákaznici.

Neméně aktivně si počínala i její herecká kolegyně Patricie Pagáčová. Ta sice zkušenosti děvčete od kasy nemá, ale jak jsme viděli, obchodního ducha nezapře. „Já sbírám zatím zkušenosti. Na tomhle charitativním bazaru jsem poprvé, i když i loni byl z mé strany zájem, ovšem pracovní povinnosti mi to neumožnily. Tentokrát to vyšlo, je to tu skvělé a věřím, že výtěžek z prodeje, který celý půjde na rehabilitaci dětí s handicapem, tedy pro malé pacienty s mozkovou obrnou, po onko onemocněních nebo těžkých úrazech, pomůže. A za rok mě tady u kasy najdete zase,“ informovala novicka mezi pokladními – Patricie Pagáčová.

Omrknout nabídku a tedy i přispět trochou do finančního mlýna, příšla třeba Dagmar Havlová, nechyběl ani zpěvák a herec Jan Fanta, který se shlédl v botkách a hned si několik párů vyzkoušel a zakoupil, na akci dorazila i Libuška Rohlíčková (dříve mj. Vojtková) s manželem, dcerou, její babičkou herečkou Evou Hruškovou a Janem Přeučilem, mihla se tu i herečka a moderátorka Lenka Vacvalová atd., atd., atd a samozřejmě nemohla chybět ani dáma, která za vše včera v podvečer „mohla“ – tedy Bára Nesvadbová.

„Já jsem z tohohle charitativního bazaru nadšená. Účast je veliká, věcí je spousta, přišlo hodně lidí, dorazili naši kamarádi, kteří s obrovskou chutí pomáhali, ale i nakupovali. Prostě mám z toho dnešního dění velikánskou radost za všechny děti, pro které to děláme a jimž to pomůže. Samozřejmě i já jsem nemohla zůstat stranou a koupila si tu jedny šaty. Ne tedy tyhle, u kterých mě fotíte, ale vyhlídla jsem si trošku méně odvázané, ale prostě líbily se mi, stejně jako kamarádkám, tak jsem o módní výstřelek bohatší,“ prozradila skvěle naložená Bára Nesvadbová a zmizela v davu.