Příběh vyměněných dětí pokračuje. Adamczyk, Remundová, Novotný a další opět točí Kukačky
Zdroj: herminapress

Příběh vyměněných dětí pokračuje. Adamczyk, Remundová, Novotný a další opět točí Kukačky

Vytvořeno dne 15.07.2022

Další řada divácky oblíbeného seriálu Kukačky přinese pokračování příběhu vyměněných dětí. Děj třináctidílné série přímo navazuje na poslední díl, kdy došlo k rozuzlení zápletky, která postava může za výměnu dětí v porodnici. Nechybí dětští herci Theo Schaefer a Viktor Sekanina a diváci se opět setkají s rodiči Sabinou Remundovou a Davidem Novotným a Markem Adamczykem a Martou Dancingerovou.

„Jsem rád, že seriál pokračuje. Dává mi možnost moji postavu Martina Kadlece trošku víc prozkoumat. V minulé sérii byl trošku odtažitý a nyní je u něj snaha o spolupráci. Přemýšlí o modelu, jak obě rodiny budou fungovat a zajímá ho i to, co chtějí děti. Mimochodem, s kluky se mi točí moc dobře. Žasnu, jak to zvládají, ono to totiž občas na tom place zábava moc není. Nevím, jestli bych v jejich věku měl vůbec chuť takto dlouhé natáčení podstoupit,“ chválil své seriálové syny Marek Adamczyk a dodal: „Často dostávám otázku, jak bych tuto situaci řešil já. Myslím, že pro mne je důležitější pouto, které vznikne, když rodič dítě vychovává a je jedno, jestli je jeho nebo není. Energie, čas a emoce, které člověk do výchovy vloží, je pro mne víc, než nějaká biologie.“

Seriál se bude točit až do října. Herečka Marta Dancingerová to asi tušila, proto si krátkou dovolenku vybrala dopředu. Byla s rodinou na Slapech a užívá si domku, který na jaře dostavěli. „Natáčení zatím tolik hektické není, ale to je jen předzvěst toho, že bude. Myslím, že postupem doby nás toho hodně čeká. Moje postava se nezměnila, jenom se zahustily okolnosti, které se jí dějí. Přišly jí do cesty věci, s kterými nepočítala. Přesto zůstává silná a pevná, s nohama na zemi,“ uvedla představitelka maminky Terezy Kadlecové.

Seriál uvede Česká televize v příštím roce. Na obraze se objeví známé lokace motokrosu, domu Karla a Olgy, do jehož blízkosti se přestěhují i Tereza s Martinem. Tak, aby Jakub s Tomášem mohli mít možnost se vídat se „všemi“ svými rodiči. Vedle známých tváří se do života Holcových a Kadlecových dostanou nové postavy ztvárněné Janou Kolesárovou, Martinem Písaříkem či Lucií Žáčkovou.