Profíci StarDance. Jména známe už z minulých ročníků
Zdroj: Česká televize

Profíci StarDance. Jména známe už z minulých ročníků

Vytvořeno dne 20.04.2024

Sestava letošního ročníku StarDance je kompletní. Taneční páry utvoří s desítkou známých osobností. Odborným poradcem jednotlivých dvojic bude choreograf a tanečník Martin Kolda, úvodní taneční čísla a speciální choreografie pro přímé přenosy bude připravovat Ivana Hannichová.

Nabídku do nové řady StarDance dostala pětice profesionálních tanečnic a všechny už alespoň jednu zkušenost se soutěží mají. „V čase mezi starým a novým ročníkem mi StarDance chybí. Život se zdá být takový obyčejný, takže se těším, až to všechno znovu začne,“ říká tanečnice, trenérka a loňská finalistka Kateřina Bartuněk Hrstková. „Neumím si představit, že bych nabídku do StarDance odmítla, je to výjimečný projekt, jenž spojuje mnoho věcí, které mám tolik ráda,“ vyznává se Adriana Mašková, která před třemi lety s hercem Janem Cinou soutěž StarDance vyhrála. „Potěšilo mě, že má o mě realizační tým stále zájem a třeba i vizi, že můžu přinést ještě něco nového, a že se jim snad líbí i moje choreografie,“ těší Lenku Noru Návorkovou, která s hercem Jiřím Dvořákem ovládla StarDance v roce 2018. Rekordmankou mezi profesionálními tanečnicemi je Tereza Prucková, ve StarDance si zatančí již po páté: „Moc bych si přála, aby i letos společně zvolená hudba a choreografie pasovaly osobnosti, se kterou budu tančit.“ Po osmi letech se pak do přímých přenosů vrací Andrea Třeštiková: „Těším se na spoustu příjemných, ale i náročných chvil strávených v této soutěži, a samozřejmě i na novou osobnost, se kterou budu tančit.“ 

Po delší době bude mezi profesionálními tanečníky o vítězství usilovat manželský pár. Lukáš Bartuněk se StarDance účastnil v šesté řadě, letos se bude ve zkušebnách střídat se svou životní partnerkou Kateřinou: „Mohl by mezi námi nastat i nějaký taneční souboj. Samozřejmě doma víme, kdo je lepší tanečník. Je to moje žena.“ Loňskému finalistovi Jakubu Mazůchovi vydržela euforie z dvanácté řady několik týdnů: Když začaly emoce odeznívat, zazvonil mi telefon s nabídkou do letošního ročníku. Přišla v pravý čas a moje odpověď bylo jasné ano.“ Už třetí start v divácky oblíbené taneční soutěži čeká na Robina Ondráčka: „Tancovat v přímém přenosu je příjemný adrenalin. Navíc tahle show popularizuje tanec a přivádí dospěláky i děti do tanečních kurzů a tanečního prostředí. A to je skvělé!“ O jednu účast víc bude mít na svém kontě Martin Prágr: „Mám rád každou výzvu. Jsem velmi zvědavý, která známá osobnost letos bude mou taneční partnerkou, a moc se na nový ročník těším.“ Obhajovat titul krále tanečního parketu bude na podzim Dominik Vodička: „Třináctka je moje šťastné číslo, které mám dokonce vytetované na noze, je pro mě osudové. Jsem zvědavý, co mi letos přinese,“ zamýšlí se vítěz desáté a dvanácté řady.

Zdroj: Česká televize