Svatba na první pohled: Druhý pár před oltářem, první krize u prvního páru
Zdroj: TV Nova

Svatba na první pohled: Druhý pár před oltářem, první krize u prvního páru

Vytvořeno dne 15.09.2021

V první epizodě druhé řady projektu Svatba na první pohled stanuli před oltářem potetovaný pohodář Jaroslav a dračice Romana. Dohromady je dala věda, poprvé se uviděli v den svatby, těsně před obřadem. Jejich euforie nevyprchá ani po svatební noci. Následující den jim totiž přinese velké překvapení

Video soubor
Zdroj: TV Nova

Jenže už na letišti to mezi nimi poprvé povážlivě zaskřípe. Proč? Jak zvládnou první krizi i celou svatební cestu, jež je pro novomanžele první velkou zkouškou jejich vztahu?  Vedle pokračování příběhu Jaroslava a Romany se ve druhém dílu Svatby na první pohled začne odvíjet i příběh druhého páru, který se bude připravovat na svoji svatbu. Tentokrát věda napomůže k seznámení devětadvacetiletého Kadriho a pětadvacetileté Andrey. Proč se do tohoto experimentu přihlásili?

Video soubor
Zdroj: TV Nova

„Líbila se mi první řada. A protože jsem dlouhodobě nemohla najít toho pravého partnera, řekla jsem si, proč to nenechat na někom jiném? Když bude vyhověno mým požadavkům na charakter a vzhled, mohlo by to vyjít. Každý hledáme svých sto procent protějšku. Pokud se otevírá nová možnost, jak ho najít, proč toho nevyužít?“ přiznává Andrea.

„Myšlenka, že vám experti na základě různých testů najdou vaši životní partnerku, byla lákavá. Chtěl jsem to zkusit, přitom jsem doufal, že mi experti najdou tu pravou,“ odpovídá Kadri, jehož přihlásili do Svatby na první pohled kamarád se svou přítelkyní.

„Ona je typ romantické ženy, má romantickou představu o životě. Myslím si, že Kadri bude připraven pro ni ta romantická překvapení dělat,“ komentuje výběr partnerů vztahový kouč Petr Jan Křen. „Mně se na Kadrim líbí jeho gentlemanství. Dokáže ženě připravit snídani, koupit jí kytku, a nebere to jako prvoplánový akt. On to tak opravdu cítí,“ oceňuje Kadriho kvality psychoterapeutka a koučka Mgr. Šárka Vávrová. Splní se Kadrimu a Andree jejich velké přání? Najdou společně lásku na celý život?